Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
6 éve 6 hónapja #45870 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

sgt_dog írta: Van valami trükk ami kell a győzelemhez?/quote]

Ja.



Mindig kell egy csapat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45871 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

sgt_dog írta: Van valami trükk ami kell a győzelemhez?




Az összes próbálkozásom hasonlóra sikerült,de hatalmas bukta mind....2x,mire elő jött Raszputyin,már csak én voltam meg a Transzilvánia....


Ha egyedül mész, mindenkit neked kell kilőnöd, elégetned :)


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45873 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Storm írta: Nekem így vannak. DD-vel nem játszok szóval azt fel sem szereltem.

En superintendent helyett toronyforgast tettem BBre. Tudom mind 2 oldalon vannak agyuk, de jobban kell mint a plusz javito. Arra ott a Transylvania. Meg Adrenalin Rushal ugysem akarsz max hp-n lenni.
Masodlagosra van a build nalam is plusz masodlagosra zaszlo.

CAn nekem is IFHE van de szerintem semmit nem er. Demo expert, AR, toronyforgas, prev maint, a tobbi haszontalan. Masodlagos 3.5 ha jol emlekszem, olyan kozel meg nem akarsz menni. De mivel mas ertelmes nincs lehetne eppen arra tenni. Zaszloval talan fel megy 4.1- 4.2ig.

Szvsz a BB a legjobb, aztan a DD ha egyedul mennel be. Jo csapatban meg barmi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45876 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

AtuqShaman írta:

Storm írta: Nekem így vannak. DD-vel nem játszok szóval azt fel sem szereltem.

En superintendent helyett toronyforgast tettem BBre. Tudom mind 2 oldalon vannak agyuk, de jobban kell mint a plusz javito. Arra ott a Transylvania. Meg Adrenalin Rushal ugysem akarsz max hp-n lenni.
Masodlagosra van a build nalam is plusz masodlagosra zaszlo.

CAn nekem is IFHE van de szerintem semmit nem er. Demo expert, AR, toronyforgas, prev maint, a tobbi haszontalan. Masodlagos 3.5 ha jol emlekszem, olyan kozel meg nem akarsz menni. De mivel mas ertelmes nincs lehetne eppen arra tenni. Zaszloval talan fel megy 4.1- 4.2ig.

Szvsz a BB a legjobb, aztan a DD ha egyedul mennel be. Jo csapatban meg barmi.

Toronyforgás már így is nagyon gyors, azért hagytam ki. A több javító mindig jól jön, mert sose tudni, hogy mikor maradsz egyedül és lehet meg tudod nyerni.

IFHE felesleges, mert 19mm a Mikasa orra amit simán átvisz. Csak a tűz esélyt veszi le. Fire prevention pedig kötelező, mert csak a tűz fog sebezni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45912 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Szakasszal:



Azért nem sikerült 5-re, mert elején egyszer mindenki kiállt a körből Xd

2. menet



van még egy kis idő csütörtökig Xd
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45934 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Valóban szakasszal (együttműködő emberekkel).
Mi érdekes felállásban csináltuk. 3 csata 3 rombi 1 cirka ( nekünk így sikerült). A cirka rögtön a körbe megy, és végig ott megy, nem jön ki egyszer sem. A többiek csak akkor jönnek be, ha rosszul állnak. A 3 rombi azért kell, mert úgy vettük észre, hogy érdemben a fő gonoszt csak vele lehet jól sebezni + csatahajó rammolja. Időnként lehet a Transzt füstölni, ha sok az ellen. Nekünk szépen belassított megállt, hogy lehessen dolgozni. Először katapultokat lőttük ki, utána mindig a körhöz legközelebbi hajót szép sorban.
Hátul megjelenik 2 hajó, ha tudjátok azt is ki kell lőni (szóval mindenkit). A csata közép idejében hátulról megjelenik 2 hajó, nagyon közel a körhöz, figyelni és számítani a megjelenésükre. Az is baj, ha az ellen bejön a körbe. Szalagon zöld szinnél látható, hogy hányan vannak a körben, azt is figyelni.
Ha túl sokan vagytok a körben felgyorsul a Transz és száguldozik.
Mi a végére hagytuk a fő gonoszt, Figyelni kell, mert a Transz felé veszi az irányt és könnyedén bejön a körbe, szóval a végén úgy kell helyezkedni, hogy ne tudjon bejönni a körbe. Saját sebzés nincs, lehet bátran lőni.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja jkova62 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.306 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.