Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
5 éve 3 hónapja #56802 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

llw99 írta: Nálam ma:
1 csata: Musashi-val: 1.2 millió kredit
3 csata: 2 Krohnstadt+1 Moskva: 2.4 millió kredit
2 csata: Missouri: 2.1 millió kredit


Na ja, Laci, mert Te tudod, hogy hova köll lőni!

Mer' a Csabi megmondta, de nekem nem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56803 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Szete58 írta:

llw99 írta: Nálam ma:
1 csata: Musashi-val: 1.2 millió kredit
3 csata: 2 Krohnstadt+1 Moskva: 2.4 millió kredit
2 csata: Missouri: 2.1 millió kredit


Na ja, Laci, mert Te tudod, hogy hova köll lőni!

Mer' a Csabi megmondta, de nekem nem!


Szetebá, pedig apuka lévén ez így nem igaz... :blush: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56805 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Grievous írta: Aztán USSR-rel meg 1.9m 2 Kron körrel, hasonló eredménnyel, mint a japán prémmel :dry:
Holnap ki kéne farmolni a maradékot mindkettőből, meg gyorsan lezavarni még 2 ágat, briteknél van még prém hajóm (DoY, Nelson, Cossackot féltem elővenni, Gallantot meg pláne). Amcsinál van hajóm, franciánál is van 1-2 sima és 1-2db t6-os prém. Csak utána kérdés mit válasszak, Cesarem van ,így olaszt tudom vinni, de az nem lesz túl rövid menet...

A kampány nem zavarna utána, azt le lehet tudni 2-4 nap alatt és van még most 12 nap hátra, csak a 2019 steel is kéne, ott 1-2 küldihez kell idő

Öö, ezt most nem egészen érteni, mi az a 2019Steel? Megvetted a Steeles missziot? V aktiválódik a német BBs kampány után?? :woohoo: :unsure:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56806 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

leopardusz írta:

Grievous írta: Aztán USSR-rel meg 1.9m 2 Kron körrel, hasonló eredménnyel, mint a japán prémmel :dry:
Holnap ki kéne farmolni a maradékot mindkettőből, meg gyorsan lezavarni még 2 ágat, briteknél van még prém hajóm (DoY, Nelson, Cossackot féltem elővenni, Gallantot meg pláne). Amcsinál van hajóm, franciánál is van 1-2 sima és 1-2db t6-os prém. Csak utána kérdés mit válasszak, Cesarem van ,így olaszt tudom vinni, de az nem lesz túl rövid menet...

A kampány nem zavarna utána, azt le lehet tudni 2-4 nap alatt és van még most 12 nap hátra, csak a 2019 steel is kéne, ott 1-2 küldihez kell idő

Öö, ezt most nem egészen érteni, mi az a 2019Steel? Megvetted a Steeles missziot? V aktiválódik a német BBs kampány után?? :woohoo: :unsure:


A PEF-hez lesz/ van egy misszió.5*400 acél , a végén meg még 19.
Xp, free xp , kapitány xp, sebzés és kredit. Ha jól emlékszem.

"With Prinz Eitel Friedrich, you get access to a chain of combat missions called "Nerves of Steel". Reward: 2,019 Steel. Can be completed once per account until January 25, 2019."

Forrás:
worldofwarships.eu/en/news/sales-and-dea...-shop-december-2018/
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56807 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

leopardusz írta:

Grievous írta: Aztán USSR-rel meg 1.9m 2 Kron körrel, hasonló eredménnyel, mint a japán prémmel :dry:
Holnap ki kéne farmolni a maradékot mindkettőből, meg gyorsan lezavarni még 2 ágat, briteknél van még prém hajóm (DoY, Nelson, Cossackot féltem elővenni, Gallantot meg pláne). Amcsinál van hajóm, franciánál is van 1-2 sima és 1-2db t6-os prém. Csak utána kérdés mit válasszak, Cesarem van ,így olaszt tudom vinni, de az nem lesz túl rövid menet...

A kampány nem zavarna utána, azt le lehet tudni 2-4 nap alatt és van még most 12 nap hátra, csak a 2019 steel is kéne, ott 1-2 küldihez kell idő

Öö, ezt most nem egészen érteni, mi az a 2019Steel? Megvetted a Steeles missziot? V aktiválódik a német BBs kampány után?? :woohoo: :unsure:

PEF-el van egy kampány, ami 2019 acált ad sok-sok bázisfoglalásra.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56808 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

leopardusz írta: Öö, ezt most nem egészen érteni, mi az a 2019Steel? Megvetted a Steeles missziot? V aktiválódik a német BBs kampány után?? :woohoo: :unsure:


worldofwarships.com/en/news/development/prinz-eitel-friedrich/
A kép kicsit félreérthető, mert az 5. rész is csak 400 acélt ad, és ha mind az 5 teljesült, akkor kapsz még 19 acélt. De persze csak egymás után lehet őket teljesíteni.


Lap alján meg részletesebben van a Nerves of Steel:
300 ribbon, 8,000 base XP, 30,000 total XP, 250,000 damage és végül 3,000,000 credit. A részfeladatokért kapsz 400 acélt, és ha mind megvan kapsz még 19 acélt.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja Palánta által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.347 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.