Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 9 hónapja #41101 Írta: HUNknight
HUNknight válaszolt a következő témában: Kérdés
Furcsa mi?! Nekem tegnap 9 győzelem zsinórban. Tiszta mázlifaktor volt. Fuso oldalába salvót lőttem = tripla citadella stb..

r15 ---> r11

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41104 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Szóval 9 győzelem egysorban az mázli (na meg tudás :silly: ), 9 vereség meg WG bevatkozás... :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41105 Írta: HUNknight
HUNknight válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Szóval 9 győzelem egysorban az mázli (na meg tudás :silly: ), 9 vereség meg WG bevatkozás... :P


A 9 győzelem is wg beavatkozás szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41107 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Miért nem simán csak: random? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41112 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Kérdés
Na skacok én befejeztem ezt a rankedet. Részemről elég volt a növényekből. Leírhatatlan amit velem művel az MM. Konkrétan használhatatlan 2 perces csapatokba rak. 9ről 12ig buktatott vissza ez a szar 1-2 győzelmekkel. Valószínű azért van 59%os winrátám mert én is kiba..ott növény vagyok de mindegy is...
Sok sikert azoknak akik még nyomják!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41114 Írta: kepernyos
kepernyos válaszolt a következő témában: Kérdés
Nagy nehezen eljutottam 9-ig, és közben gondolkoztam egy kicsit.

Úgy vágtam neki ennek a szezonnak, hogy a Fuso mindenkit le fog alázni, de nem így történt. Sőt, kezdem úgy gondolni, hogy itt és most a rosszabb csatahajók közé tartozik.

Miért? Szerintem két okból. Egyrészt ezért, mert nagyon nagy a csatahajók túlsúlya ebben a szezonban, a legtöbb csatában négy van mindkét oldalon. A Fuso pedig nem legjobb más csatahajók ellen, mert gyengébb a páncélzata, kisebb kaliberűek a lövegei, és csak a harmaduk néz előre, így muszáj oldalazva tüzelnie.
A hajó hagyományosan legnagyobb előnye a tekintélyes hatótávolság, ám most ennek sem veszem olyan sok hasznát, mert távolságtartás helyett mindkét fél köddel álcázza magát. Ennek következtében a Fuso középtávolságra kényszerül az ellenségtől, ahol már hátrányban van más csatahajókkal szemben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.