Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 9 hónapja #41312 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Kérdés
Mai 2 győzelemmel a Ranked cél elérve :woohoo: ...95%-ban Fubuki szolgált a rankedben... :)

És még a mai napi sok hülye mellett azért szerencsére 50% győzelmi arány is kijött a csatákból,szóval mai nap sikeres volt... :)
Szakaszozásnál pedig külön köszönet Volturiusnak és Szete bátyónak...sok hülyét kaptunk ma,de legalább mi mindig megcsináltuk amit lehetett :)
Ja és a mai nap legjobb köre a Z-46-hoz kötődik, igaz ezt nem szakaszban mentem... :)




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, Doktoruur, Mydgard, Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41315 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés

llw99 írta: Ja és a mai nap legjobb köre a Z-46-hoz kötődik, igaz ezt nem szakaszban mentem... :)


Sejtettem én, hogy csak akadályozunk! :P

Komolyan ne vedd! :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Doktoruur

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41318 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
Elmondhato, hogy a Rank 1 eleresenek elsodleges feltetele, hogy veszteskent minel gyakrabban topXP legyel? Ergo celszeru szemelyre szabottan hajot is ugy valasztani, amivel kepes vagy ennek megfelelni. Ha igy van, akkor ez a hajo most a Fuso. Velemeny?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41319 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Játssz jól azzal amit ismersz.

Ha a többiekkel együtt (értsd ok is hasonlóképp) játszol van esély a nyerésre. ha ők nem csinálják, akkor van esélyed top Xp-sként nem veszíteni. Inkább így mondanám (ugyanaz a vége...)

Semmiféleképp elsődleges feltétel... (pl lehetne R1-ezni vesztes csata nélkül.. logikailag)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41330 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kérdés

ledgeri írta: Akkor majd mesélj a T8-as meccsekről!


Nem volt szerencsém letesztelni még, este fél 8 körül is max 7-en voltunk váróban, most meg nem leszek 1 hétig úgyhogy nem nagyon tudok beszámolni róla egyelőre sajnos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41331 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kérdés

Mydgard írta: Elmondhato, hogy a Rank 1 eleresenek elsodleges feltetele, hogy veszteskent minel gyakrabban topXP legyel? Ergo celszeru szemelyre szabottan hajot is ugy valasztani, amivel kepes vagy ennek megfelelni. Ha igy van, akkor ez a hajo most a Fuso. Velemeny?


Nagyjából helytálló amit írsz. Én amikor már nagyon vesztett volt a meccs igyekeztem arra törekedni, hogy meglegyen a top xp. Sokszor sikerült, sokszor viszont csak második voltam a csapatban, nagyon ritkán 3-on kívül. 52%-os wr-el lett meg végül. Szóval RNG nem nagyon szeretett összehasonlítva a többi r1-es statisztikával nagyjából csak az ami nálam kevesebb volt.
A végén úgy játszottunk, hogy összeszámoltunk pár klántárssal akik 5 alatt voltak és így sokkal élvezhetőbb meccsek voltak még ha egymás ellen is voltunk.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.315 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.