Csak egy gyors kérdés...

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #1152 Írta: argaies
argaies válaszolt a következő témában: Kérdés
Az én ökölszabályom eddig. Csak tier7-ig jutottam a wipe előtt.
Nagy kaliberű ágyúk, pl. csatahajók és néhány japán cirkáló:
Ha a hajó oldalát látod (broadside) akkor AP és citadellára kell menni. (A vízvonalon próbálom eltalálni a lövegek ill. a kémények alatt.)
Ha közeledik/távolodik és jól páncélozott akkor lefog pattanni az AP, inkább keresek másik célpontot vagy várok míg az oldalát mutatja újra. A lőszer váltás legutolsó.
Rombolóra nagyon ritkán lövök a fő fegyverzettel, úgyse találom el és tölthetek 20-30 másodpercig. :)

Közepes kaliberű ágyúk, pl amerikai cirkálók, Gremy.
Csatahajókra HE és a felépítményre célzok. Cirkáló oldalára AP és citadella.
Rombolókra HE.

Kis kaliberű ágyúk, pl rombolók
HE mindenre, de csak akkor lövök ha a torpedókat már nincs esélye elkerülni - a lövés felfedi a pozíciódat és egyből kitérő manőverbe fog kezdeni a célpontod.

Érdekelne nektek mik a tapasztalataitok.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja argaies által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1153 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Kérdés
Üdv! Az elit státuszt elért hajókra van valamilyen opció, hogy ne a konvertálható xp-t gyűjtse?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1154 Írta: HUN_Bear
HUN_Bear válaszolt a következő témában: Kérdés
Azt se fejeltük el, hogy a japán lövedékek ballisztikus pályán haladnak, míg az amcsiknál kisebb az ív. Japánnal, főleg csatahajóval talán még nem lőttem citadellát, amerikai hajókon könnyebb ez a fajta célzás, viszont japánnal többet lehet -pont ezért- gyújtani. Csatahajóval mindig AP-t használok, max, ha elfelejtem átállítani akkor az első HE, de rögtön váltok. Cirkáló, romboló -utóbbi még nem igazán jött be- HE és megpróbálom a fedélzetet lőni kritikus sebzés érdekébe, pláne, ha egy kevés tornyos hajóról van szó, ha sikerül kilőni az egyiket az már nagy előny. Az előbb pont a Kawachi volt, sikerült vele két torony elsütésével 2 citadellát lőnöm egy cirkálón, 8100 + 8100 dmg. Ha sikerült volna a cirkálónak kilőne az egyik tornyot...
Én így játszom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #1155 Írta: HUN_Bear
HUN_Bear válaszolt a következő témában: Kérdés

Kisokka írta: Üdv! Az elit státuszt elért hajókra van valamilyen opció, hogy ne a konvertálható xp-t gyűjtse?

Jacktor írta: Egyelőre nincs gyorsított kapitányi képzés (hamarosan).


De már egyszer leírtam Neked...
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja HUN_Bear által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #1156 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Kérdés

HUN_Bear írta:

Kisokka írta: Üdv! Az elit státuszt elért hajókra van valamilyen opció, hogy ne a konvertálható xp-t gyűjtse?

Jacktor írta: Egyelőre nincs gyorsított kapitányi képzés (hamarosan).


De már egyszer leírtam Neked...


Igen, azt köszönöm is. Viszont az már nem oda tartozik, hogy elit státusszal lehet -e mást is kezdeni, vagy sem.

Szerk.: Hozzátenném, azért érdekel ez ennyire, mert nem szeretem, ha pocsékba megy az xp. Free xp-t ilyen módon nem szeretnék váltani, nem az a célom, hogy minél hamarább eljussak a legnagyobb hajókig. Ha WOT-ozok, akkor is az a legelső az elitnél, hogy bekapcsolom a gyorsított képzést.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja Kisokka által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1157 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
Azért lehet japán csatahajóval is citadellát lőni néha. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.380 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.