Csak egy gyors kérdés...

Több
8 éve 10 hónapja #1373 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem, mert itthon van a párom. Ilyenkor nincs csónakázás. :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1375 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Kérdés

Hunter9956 írta: Sziasztok

Kapitánynál az 5 képesség ág közül melyiket érdemes fejleszteni a cirkálónál,és melyiket a csatahajónál?


A cirkálónál a Situational Awernesst raktam, utána Incoming Fire alert, ezek elég jól jönnek, ha kiszúrtak és sokan szórnak. Kihúzott már a bajból. Raktam még egyet a Ship survability-re is, bár ebben annyira nem vagyok biztos, hogy jó ötlet, később lehet még haszna.
Csatahajónál az Artillery első kettőt, ugyebár a 155 milkó megvan rajta és a toronyforgásra nem árthat a boost. Aztán itt is Ship survivalibity, de fogalmam sincs, hogy volt -e eddig bármilyen haszna. Általában, ha már léket kaptam, akkor már mindegy volt, úgyis lezúznak.
Én nem mondom, hogy ezeket ajánlom, én így raktam eddig, a többin még ráérek elmélkedni.

Sith7: Be.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1378 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: kérdés
Hát ja, de állandóra bekapcsolva sokkal jobb nem? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1382 Írta: Vadasz82
Vadasz82 válaszolt a következő témában: kérdés
Sziasztok nekem az a problémám hogy nem tudok belépni a játékba azt irja ki hogy incorrect email or password pedig mindkettőt jól írom be.Próbáltam a régebbi wot-os accountomal is illetve regisztráltam újat is váltottam jelszót mindkettőnél de nem működik.Esetleg tud valaki megoldást ere?Vagy csak korlátozott számú játékosnak érhető el a béta?De akkor minek engednek regelni meg letölteni a játékot mondjuk ez wargeming logikát keresni itt fölösleges.A válaszokat előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1383 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: kérdés

Vadasz82 írta: Sziasztok nekem az a problémám hogy nem tudok belépni a játékba azt irja ki hogy incorrect email or password pedig mindkettőt jól írom be.Próbáltam a régebbi wot-os accountomal is illetve regisztráltam újat is váltottam jelszót mindkettőnél de nem működik.Esetleg tud valaki megoldást ere?Vagy csak korlátozott számú játékosnak érhető el a béta?De akkor minek engednek regelni meg letölteni a játékot mondjuk ez wargeming logikát keresni itt fölösleges.A válaszokat előre is köszönöm.


Nézd meg mégegyszer az emailcímet, ha simán beírod a @ jelet és van valami a vágólapodon, akkor azt is beteszi mellé, olyan, mintha Ctrl+V-t is nyomnál.
Elég sokan megszívják ezt(én is) :cheer:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Vadasz82

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1384 Írta: Vadasz82
Vadasz82 válaszolt a következő témában: kérdés
Így már be tudtam lépni köszönöm szépen a segitséget és további jó játékot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.413 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.