Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 3 hónapja #33263 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Sith7 írta: nekem nem egyszer volt olyan BB - vel, hogy lőttem pl. 15 km - re lévő hajót, egyszer csak elkezdtek lőni a másodlagos ágyúk is
Mögöttem volt egy romboló, amit nem vettem észre ... szóval én tuti nem teszem fel egyik manuálist se


Ez az érvelés ott hibádzik hogy ha fent van a manual mod, akkor, míg te a főágyúkkal lősz valakit, addig a pontosított másodlagosok szépen szedik a rombit (Aki téged akar, de te mész el tőle, torpedózni kevésbé tud a relatív nagyobb táv miatt) -arról nem is beszélve, hogy minimap mindenekfelett, mert ha a másodlagos célra lő, akkor annak oda kellett fordulnia, miután megjelent. Minimapon sokkal hamarabb mgjelenik.

Egyébként is, két főágyúlövés közt 25+ másodperc telik el, addig simán lehet célt váltani a másodlagosoknak... AAA meg prioritás..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33265 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
manual mod?Ez miben jó? :blink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33271 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Kérdés

ledgeri írta:

Sith7 írta: nekem nem egyszer volt olyan BB - vel, hogy lőttem pl. 15 km - re lévő hajót, egyszer csak elkezdtek lőni a másodlagos ágyúk is
Mögöttem volt egy romboló, amit nem vettem észre ... szóval én tuti nem teszem fel egyik manuálist se


Ez az érvelés ott hibádzik hogy ha fent van a manual mod, akkor, míg te a főágyúkkal lősz valakit, addig a pontosított másodlagosok szépen szedik a rombit (Aki téged akar, de te mész el tőle, torpedózni kevésbé tud a relatív nagyobb táv miatt) -arról nem is beszélve, hogy minimap mindenekfelett, mert ha a másodlagos célra lő, akkor annak oda kellett fordulnia, miután megjelent. Minimapon sokkal hamarabb mgjelenik.

Egyébként is, két főágyúlövés közt 25+ másodperc telik el, addig simán lehet célt váltani a másodlagosoknak... AAA meg prioritás..


Feljebb azt írták, hogy az csak akkor lő, ha manuálisan kijelölöm neki a célt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33274 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Én eddig is használtam azt a manuális célzást, eddig 5. sorban volt, épp a bismarckon sikerült elérnem annyi pontot hogy felrakjam. Jobb, ha csak egy hajóra lőnek az ágyúk szerintem, dd-knél ugye azon a szinten már általában előbb tudnak torpedózni, hogy felspotoljam őket.

Szerk:
valóban akkor lőnek a másodlagosok a skill mellett, ha ki van jelölve valaki, anélkül némák maradnak (írják is a skillnél


South Dragon? What? Nem voltam még fent, de berakták küldi rewardnak vagy mi? (kínai szerveren volt tudtommal ez és a társa az Arp helyett)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33276 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: valóban akkor lőnek a másodlagosok a skill mellett, ha ki van jelölve valaki, anélkül némák maradnak (írják is a skillnél

Ez világos, de ki tudsz neki jelölni egyszerre többet? (mint pl amiről fentebb szó volt, ha mondjuk mindkét oldaladon van ellenfél lőtávon belül)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33279 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Én nem is hallottam eddig egyáltalán, hogy több hajót is ki lehet jelölni. Eddig is csak 1 hajó ilt 1 repülőrajt lehetett kijelölni, legalábbis nálam többet nem jelölt ki egyszerre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.382 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.