Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 11 hónapja #38974 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Sztem az azt jelenti h kétszer annyi a hp-juk, de attól még ki lehet csinálni őket is... :evil:


Hat a 100% nalam teljes tulelest jelent, a survivability azt jelenti. Van zaszlo, ami detonation eselyet csokkenti 100%-kal, ha nem raksz +% eselyes zaszlokat, nem robbanhatsz fel, mert 100%, hogy nem robbansz. Olyan vilagos ez, mint a vakablak. Szoval kurva erdekes szerintem. En a 10.6km-es nemet csatahajokon ezt hasznalom, hogy ne seruljenek a masodlagosak (+AA-k), erre megis serulnek, ez igy eleg ganej.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38975 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
Amugy duplazza a HP-juket csak helytelenul irjak. Akkor 100% tuleles helyett irjak azt, hogy duplazza a masodlagos es AA fegyverzet HP-jat. Igy fair.

...

+100% survivability, valojaban en ertelmeztem felre, ez jelenti a dupla HP-t. Tema lezarva. ;)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja Mydgard által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38976 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Tényleg különös. De a detonationnál még elmegy sztem, de a szabadon álló másodlagosoknál meg AAnál már kicsit furcsa lenne hgy sosem sérülnek. gondold el, gyak. semmi páncélzatuk nincs, s hull rájuk az AP meg a repesz zápor... Hogy nézne ki h jobban birják a gyűrődést mint a citadella páncélzat... :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38977 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Kérdés
A +100% "túlélés" az annyit jelent, hogy nem lehet javíthatatlanra lőni őket ... ha nincs ilyened előfordulhat a "kritikus sérülés", amit nem lehet a csata végéig kijavítani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38978 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
Marhogy nem:

100% survivability
hanem
+100% survivability

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38979 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

szabi62 írta: A +100% "túlélés" az annyit jelent, hogy nem lehet javíthatatlanra lőni őket ... ha nincs ilyened előfordulhat a "kritikus sérülés", amit nem lehet a csata végéig kijavítani.


Ugyanugy szarra lovik oket, csak 2x nehezebben, mert dupla HP-juk van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.403 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.