Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 11 hónapja #39397 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem XFX 470 Black edition van,alapon meg se mozdul a hűtő venti de a játék alatt felpörög akár 75 %-ig is ;) felbontás és grafikai beállításoktól függ :P Amúgy ha az átlag adatokat nézem a legtöbb videókari 60-70 fok környékén mozog terhelés alatt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #39401 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Kérdés
Milyen event van, hogy az amerikai prémhajók akciósak ?

szerk

megvan link
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja Sith7 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39429 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok,
Gondoltam meglesem így egy év után hogy hova fejlődött a játék és azt vettem észre, hogy eltűnt pár hajóm. Ráadásul fele XP még hiányzik is hozzájuk.
Felhomályosítana valaki ez hogyan történt, mit dolgoztak át ennyire? (csoda hogy a prémium hajót nem vették el)
Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39430 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
a japán meg orosz rombolóknál voltak fejlesztési fa változtatások, vettek ki hajót tettek be hajót, helyeztek át hajót.... gondolom ez lehetett nálad is. Kompenzálás nélkül nem vesznek el semmit sem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39431 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Melyik ?

SUNDI1968 írta: Skacok, melyik jobb szerintetek, a 9-es német csatahajó az F.der Gro, vagy az Izumo ?


Fricinek szinte nincs citadellája cserébe könnyen ég és a HE is sokat sebez a sok felépítmény miatt. Remek másodlagosok.
Izumonak jobb a HE védettsége mivel szinte nincs felépítménye. Égnő ő is tud. A torony elrendezése miatt nem a legjobb menekülőhajó. Ha szembe vagy akkor csak két torony tud lőni, a harmadikhoz eléggé ki kell forgatnod. A páncélja azért bírja..

Izumohoz elég sok free XPt használtam. Egyrészt kellett a Yamato másrészt kihullott a hajam. Igaz akkor még a stock torony APja gyengébb volt mint a többi. Fricivel meg fel sem tűnt, hogy megvan a GK.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #39432 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Melyik ?

Get200 írta:

SUNDI1968 írta: Skacok, melyik jobb szerintetek, a 9-es német csatahajó az F.der Gro, vagy az Izumo ?


Fricinek szinte nincs citadellája cserébe könnyen ég és a HE is sokat sebez a sok felépítmény miatt. Remek másodlagosok.
Izumonak jobb a HE védettsége mivel szinte nincs felépítménye. Égnő ő is tud. A torony elrendezése miatt nem a legjobb menekülőhajó. Ha szembe vagy akkor csak két torony tud lőni, a harmadikhoz eléggé ki kell forgatnod. A páncélja azért bírja.


Izumohoz elég sok free XPt használtam. Egyrészt kellett a Yamato másrészt kihullott a hajam. Igaz akkor még a stock torony APja gyengébb volt mint a többi. Fricivel meg fel sem tűnt, hogy megvan a GK.


Nos, most nem egészen így van. Azért írok róla, mert most szenvedek a német tier IX hajóval. A szenvedést szószerint tessék írni. Mindenki céltáblája. Nyugodtan át lehetne nevezni erre. Szemből átlövik, oldalról átlövik, beforgatva átlövik. 406-s ágyú mindenről pattan, 420-s szintén pattan. Kevés az ágyú, ha beforgatod... lásd fentebb. Van neki 10,6 km-s lőtávolságú másodlagosa, irányítható verzióban. Sajnos a Tier 10-rombolók körberöhögnek vele. Citadella? Örülök, ha egy csatában nem szedek össze egyet-kettőt belőle. Ehez képest a Bismarck egy csoda volt. Szerencsére nem adtam el. Egyetlen előnyét tudnék csak ennek a hajónak megemlíteni: nagyjából 30 csata múlva eladom. Semmi más előnye nem jut jelenleg az eszembe.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.354 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.