Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 11 hónapja #39803 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés

Trucker39 írta: High School Fleet hajó. Olyasmi mint az ARP-s , csak ezek kevésbé lesznek neoncsővel kivilágítva.

Wiki

Szőrmeresztésnek:


Ehhez videó is van!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39810 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Kérdés
Valaki játszik RX 550-en?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39818 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Valaki használ skint? Patchváltás óta az addig működő skinjeim kicsit máshogy néznek ki mint kéne...



(a Bismarck festés a küldiből tudom, hogy fehér, mert nem jött ki frissítés az adott skinpackhoz, pravdateames)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #39821 Írta: lordtripitz2
lordtripitz2 válaszolt a következő témában: Kérdés
Szia írta a készítő, hogy nem mindegyik nyolcason működik. De már dolgozik rajta.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja lordtripitz2 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39826 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Expented Tech Tree modeban meg tudod nézni közelről, most az ARP hajókhoz van berakva, legalábbis nálam ott jelzi a Spee-t és Harukazet.

High School Fleet vagy Haifuri, tavay tavaszi animes szezonban (április-június) ment, így mielőtt elkezdték adni a leírás asszem nem volt egy nagy szám, aztán jött az első rész és minden megváltozott és felkapott lett, asszem :D
Meg most kapott 2 special részt ami a sorozat után játszódik.


Ami még fontos: úgy tudom ezek vásárolhatóak lesznek, ha tartják magukat a téli írásaikhoz :(
Harukaze meg 3 féle ágyúzattal lehet majd ellátni (a történetben is 3 féle volt)



Található valahol magyar felirat hozzá? A sorozat - véleméynformálás céljából - már beszerzésre került, de a japán nyelvezettel akadnak gondjaim.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #39831 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Én angolul néztem, kivéve a 2. special részt (OVA, nevezzük hivatalos formájában), ezt elfelejtettem letölteni, most meg 128kb-es netem van :unsure:
nyaa.si/?f=0&c=0_0&q=High+School+Fleet

Horriblesub-bal néztem, de mivel tavalyi így a torrentek kicsik lehaltak, és pack nem került fel.





Senki se vitte asszem, nagyobb csapatok közül, legalábbis itt nem jelezte senki se hogy viszi.
forum.isshotosho.info/viewtopic.php?f=11&t=789

Hm, indavideón van valami fent, ja, ez 6 rész, és nemtom ki az illető, 1. résznél 0 csapatnév, ok
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.436 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.