Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 8 hónapja #42063 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem 70 millám van, de szerintem megvárok rá egy akciót, hamarosan úgy is itt a gamescom, hátha adnak akciót rá :D

Egyik ismerősöm is mostanában vette, mondta, hogy kellemes vele játszani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42064 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Kérdés
Üdv! Elég régen csapattam WoWS-t, tegnap megint nekiálltam egy kicsit. Feltűnt nekem egy Collectibles fül, amiben a Dunkirk-i balhéval kapcsolatos járműveket lehet gyűjteni, ez eddig oké. Nekem van ilyen fül a profilon belül. Node a szakasztársaimnak miért nincs? Ők nem tegnap kezdték újra és nekik mégsincs. Hogy kell ezt aktiválni?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Kisokka által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42065 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés

Kisokka írta: Üdv! Elég régen csapattam WoWS-t, tegnap megint nekiálltam egy kicsit. Feltűnt nekem egy Collectibles fül, amiben a Dunkirk-i balhéval kapcsolatos járműveket lehet gyűjteni, ez eddig oké. Nekem van ilyen fül a profilon belül. Node a szakasztársaimnak miért nincs? Ők nem tegnap kezdték újra és nekik mégsincs. Hogy kell ezt aktiválni?


Kb egy hónap kihagyás után én is újrakezdtem, de én sem látom, csak a Bismarcké van ott. A megoldásra én is kíváncsi lennék.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42067 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Kérdés

Acetil_coenzim_A írta:

Kisokka írta: Üdv! Elég régen csapattam WoWS-t, tegnap megint nekiálltam egy kicsit. Feltűnt nekem egy Collectibles fül, amiben a Dunkirk-i balhéval kapcsolatos járműveket lehet gyűjteni, ez eddig oké. Nekem van ilyen fül a profilon belül. Node a szakasztársaimnak miért nincs? Ők nem tegnap kezdték újra és nekik mégsincs. Hogy kell ezt aktiválni?


Kb egy hónap kihagyás után én is újrakezdtem, de én sem látom, csak a Bismarcké van ott. A megoldásra én is kíváncsi lennék.


Kattintsatok a 2. kulcs ikonra, a bismarckos mellettire ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42069 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Oh, akciósak a t6-7-esek ma, megvettem a szovjet és brit 7-es ca-t hírtelen (majd mentem volna a szovjettel, de chrome megnyitás miatt ÖSSZEOMLOTT, OK, jó a rendszer követelmény...)

Pepsit érdemes megvenni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42070 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Kérdés

DragonZ írta:

Acetil_coenzim_A írta:

Kisokka írta: Üdv! Elég régen csapattam WoWS-t, tegnap megint nekiálltam egy kicsit. Feltűnt nekem egy Collectibles fül, amiben a Dunkirk-i balhéval kapcsolatos járműveket lehet gyűjteni, ez eddig oké. Nekem van ilyen fül a profilon belül. Node a szakasztársaimnak miért nincs? Ők nem tegnap kezdték újra és nekik mégsincs. Hogy kell ezt aktiválni?


Kb egy hónap kihagyás után én is újrakezdtem, de én sem látom, csak a Bismarcké van ott. A megoldásra én is kíváncsi lennék.


Kattintsatok a 2. kulcs ikonra, a bismarckos mellettire ;)


Pontosan ez hol van?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Kisokka által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.402 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.