Csak egy gyors kérdés...

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 10 hónapja #53200 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés

3x2 a 15 a WG által megadott érték a torpedokra
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53204 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: wow, az szép :D

de így a statot nézve ami a épen van (nem, nem a tomato/potato kép), kicsit gyengének érzem magamat, habár, kb átlagot hozom, szerintem :silly:


Bőven átlag fölötti játékos vagy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53206 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Mostmár én is látom , de akkor miért ír 15-öt, nem pedig 3x2-őt, akkor az én kissé lassú agyam is értette volna, kösz az infót fiúk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53207 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Az WG pontozó rendszer szerinti érték és nem a torpedók száma. Ez az érték gondolom a torpedó statjaitól függ elsősorban, másodsorban meg a torpedók számából. Ezeket az értékeket amúgy sose nézem, hacsak nem feltűnő valamennyire (alacsony AA érték pl)

bontottcsirke: lehet, csak néha olyan szerencsétlennek érzem magamat, pl szovjet 9-es prém ca-val tegnapelőtt löttem 141k-t, ma meg csak 40-et :D (máskor meg yamatoval 40k dmg-gyel hallok, tegnap volt ez, de középmezőnyben voltak pedig másodikként hullottam el, ok, csapat nemtom mit művelt, hogy csak 5-6-an előztem meg Xd
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SUNDI1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53210 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

SUNDI1968 írta: Mostmár én is látom , de akkor miért ír 15-öt, nem pedig 3x2-őt, akkor az én kissé lassú agyam is értette volna, kösz az infót fiúk


Mint Tutyi kapitány is írta, mindent egy 100pontos (százalékos?) rendszerben értékelnek. Ágyú sem 7 van , a túlélesi tényező is csak egy érték. Azért van így jelölve, mert az összehasonlításban gyorsabb, nem kell v3gogbogarászni egyenként az értékeket. De mivel csak viszonyszám , érdemes megkukkantani , hogy mi is változik, amikor fejlesztesz, módosítasz.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SUNDI1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53216 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Pl van olyan, h egy hajótest fejlesztéssel csökken a légvédelmi lövegek száma, mégis a hajó légvédelmi értéke nő. Mert többcsöves, nagyobb kaliberű lövegek kerülnek fel...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SUNDI1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.439 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.