Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 8 hónapja #54136 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Ennek amúgy nem 65-nek kéne lennie? Minden nap mindent megkaptam ,hogy a napi 5 loyalti meglegyen O.o

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54138 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Ott az több is mint aminek lennie kellene csak napi játékkal:
Választasz, nem váltasz +2, maradtál +3, mindez 12*, és az első fél az most 62-őt jelentene.... nem vettél ládát véletlen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #54139 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Kérdés
Hello! Van megint valami baj a célzórendszerrel? Rengetegszer előfordul hogy közelemben levő hajóra lövök, és kb. semmit sem ad be csak overpent. És kb. bármibe ülhetek. Yamato-val is a 10km-re egyhelyben álló hajót is 1 találattal sikerült beütnöm. Klántársammalalig lőttünk össze 40 ezret az egész csata alatt...
Nem használok modokat, de ez valami vicc ami ebben a patchben megy. Normális csatát nem tudtam menni... Eredményekről, és átlagsebzésről ne is beszéljünk..
Utolsó szerkesztés: 5 éve 8 hónapja VoiceOfTheVoiceless által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54141 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

VoiceOfTheVoiceless írta: Hello! Van megint valami baj a célzórendszerrel? Rengetegszer előfordul hogy közelemben levő hajóra lövök, és kb. semmit sem ad be csak overpent. És kb. bármibe ülhetek. Yamato-val is a 10km-re egyhelyben álló hajót is 1 találattal sikerült beütnöm. Klántársammalalig lőttünk össze 40 ezret az egész csata alatt...
Nem használok modokat, de ez valami vicc ami ebben a patchben megy. Normális csatát nem tudtam menni... Eredményekről, és átlagsebzésről ne is beszéljünk..


WG curse? :evil: De varjuk meg inkabb bontottcsirket, o mit mond. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54142 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Ledgeri: én f2w player vagyok, így prémanpot is csak akkor kapok, ha wg ad, vagy netalántán láda adna :D Nem vettem semmit se, ilt végig, kezdetek óta vagyok cápáknál, ilt mindig elutasítottam a sasba való átállást, így furcsa nekem, hogy lehet 4-es végü a szám, habár nem tudom, a három pontot akkor kapjuk mikor első bejelentkezésnél választunk maradásnál, mi? (vagyis maradás az addigi oldalon)


Acetil: én bb kapitányt mondanék talán. Briteknél van egy Jack of all trades-es, és én őt bb-re raktam, elvan vele. Nem tudom, cirkálóra mennyire éri meg a német vonalon, mert Hippernél anno megálltam, így felsőbb szinteken nem tudom emennyit segítene a t orp észlelős skill, de ha sokat játszol a német CA ággal, esetleg oda rakhatnád a kapitányt (én bb-t mondnék mindenképp)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54146 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Köszönöm Grievous!

Grossser Kurfürstre már van kapitányom képességekkel beállítva. Viszont Roonba lehet berakom, amint meglesz. Már nem kell sok hozzá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.422 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.