Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 11 hónapja #63838 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Lehet, hogy elnéztem valamit, de jól látom, hogy a küldetéseket szép sorba kéne megnyitni az armory-ban?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63839 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem nézted el előbb az T5 prém azután a kamu azután a Tallin de ennyi tokkened sohasem lesz hacsak nem nagyon szerencsés vagy és nyitogatod a 25 t ládákat (eddig nekem 25dbx5+ 1dbx15 lett)vagy 500 dubiért bundlézol akkor nagyobb az esély.Ha erre gondoltál.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63840 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
A küldetések alatt nem tudom mire gondolsz de a szovjet cirkáló fülnél ha hajót akarsz venni akkor sorban kell haladnod és a camót is meg kell venned. Jobb felső sarokban vannak a sorszámok. Például, ha egy 8-as cirkálót akarsz kiváltani akkor előtte meg kell szerezned az előző nem tudom most mennyit és összesen 1200 tokenbe fog fájni ha jól emlékszem ;) Ezért poén, hogy ötösével adja a tokeneket :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63848 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
A Jack Dunkirk kapitánnyal kapcsolatban... :D A tündire mindenképpen őt akarom majd megtenni kapitánynak, ezért nem akartam elengedni a dolgot. Írtam a wg supportnak és elmondtam szépen, hogy pár hónapja figyelmetlenségből elbocsájtottam Jacket mikor eladtam egy hajót. Nemsokára beruházok egy komoly csatahajóra és őt tenném meg parancsnoknak. Van-e bármi mód, hogy újra megszerezzem? Esetleg töröljék a Dunkirk-es kollekciót amiből kaptam és szénért újra megszerzem.

Erre írtak a wg-től: köszönik, hogy írtam nekik :D, arra semmi szükség és visszarakják nekem. Mivel már tényleg régebben volt ezért 10 pontosan adják oda.

Most néztem fel és a kapitányok között ott van ;) tudjátok, hogy nem vagyok jó véleménnyel a wg-ről mint cégről de ez azért kedves volt tőlük. (egy csóri 10es kapitánynak mennyire tud az ember örülni a wg "bőkezűsége" után) :D a tékozló fiú visszatért ;)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63928 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Az új külditáblázat és értesítő- Egyenlőre kész káosz és áttekinthetetlen,de majd megszokjuk.





Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63933 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok, ma beléptem dél körül de nem akart elsőre beengedni és a külső oldalakat sem hozta be (naval, armory). Most meg ezt írja ki, nektek is van valami hiba?


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.453 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.