Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 5 hónapja #65535 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
S O S Ezzel a hajónak nevezett fostalicskával hogy lehet játszani Mármint a japán tengerészet szégyenével az IZUMOval Lövés 3ból 2 mögé 1 elé Venezia 5km 9es salvó 90 fokból onnan nagyjából már eltalálta aszongya 1280!!!!!!!!!!!!!! Lassan megvan az összes japán de ilyen mocsokkal még nem találkoztam. Az Amagi Nagato páros se volt semmi szórásilag de ha véletlen eltalálta legalább sebzett.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65536 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Kérdés
Állítólag szemben állsz az ellenfélnek és "tankolni" kell .
De lehet ez a sok új hajó elött volt .
Egyebként kb ugyan anyira rossz mint a német 9 es .
Ha tudod ugord át ...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65537 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Kérdés
Srácok!
Egyszerű kérdés...az utóbbi időben ,csináltak valamit az NC-vel?
2nap eredménye..3 full AP salvo Anchorage-ba. 11-12km távra. 3ból 1 találat,vélelmezésem szerint 1golóval,össz 1340damage...fasza..ez kb.4csatában hasonló produkció
Másnap 8km. Baltimore,közel broadside- AP salvo 3400dam...mivan???? utána 4km !!!!, charles martell broadside AP salvó - nem is találtam el!! 4km..összeért a 2 hajó majdnem..szintén ehhez mérhető teljesítmény még 2 csatában...Hahó..mi van mostan itten kérem...?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 5 hónapja #65538 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés

Mcarthur73 írta: Srácok!
Egyszerű kérdés...az utóbbi időben ,csináltak valamit az NC-vel?
2nap eredménye..3 full AP salvo Anchorage-ba. 11-12km távra. 3ból 1 találat,vélelmezésem szerint 1golóval,össz 1340damage...fasza..ez kb.4csatában hasonló produkció
Másnap 8km. Baltimore,közel broadside- AP salvo 3400dam...mivan???? utána 4km !!!!, charles martell broadside AP salvó - nem is találtam el!! 4km..összeért a 2 hajó majdnem..szintén ehhez mérhető teljesítmény még 2 csatában...Hahó..mi van mostan itten kérem...?

Én nem látom a külömbséget.Régen is ilyen volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja - 3 éve 5 hónapja #65539 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Nálam időszakok vannak 1 Minden ok mindent eltalálsz még azt is amit nem és sebez is ritka azután 2 ami most is van semmit nem találok el ha eltalálom nem sebez BBvel 20-50 hp-kel zárok 3 kva jó vagyok 80-100 ezrek top 5 top 3 szinte folyamatosan csak nyerni nem tudunk szinte soha ezek forognak szépen váltva 2-3 nap 1 hét mikor hogy De a légyeg hogy nincs irányítva a játék a csapatösszeállítás ez így normális és jó Ja és egy kicsit kezdem unni hogy finoman szólva nem igazán tőlem függ a teljesítmény Tudom hogy rossz vagyok de akkor miért nem folyamatosan? Vagy legalább csatánként hullámozna a teljesítmény ugye akkor hihető hogy véletlenszerű
Utolsó szerkesztés: 3 éve 5 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65540 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Kérdés
Én csak olyat tapasztaltam, hogy ha nem játszok az aktuális event játékmódjában, akkor tutibiztosan a vesztes csapatba kerülök, függetlenül attól, hogy eltalálok-e bármit is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.373 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.