Technikai problémák

Több
6 éve 7 hónapja #44675 Írta: zsoltika3510
zsoltika3510 válaszolt a következő témában: nem települ a játék
Semmit sem ír ki .A fogaskerékre hiába nyomok rá nem reagál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44717 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Azt allitottak kapsz X random kontenert. Fizettel meg is kaptad. A felhasznalasi feltetelekben benne volt ez is, meg az is hogy nincs visszaterites. A vasarlassal elfogadtad a felteteleket, innentol kezdve nem ertem mi a baj.
Ne is haragudj de teljesen fair volt az uzlet.
(A boltba sem tudod visszavinni a Kinder tojast mert nem Minion volt benne hanem hercegno.)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44732 Írta: lyanoka
lyanoka válaszolt a következő témában: Technikai problémák
A baj az, hogy money for nothing.
3 olyan itemet kaptam, amelyeket nem tudok használni, mert már véghezvittem a hozzájuk kötődő küldetést.
A supportos gyerek elkezdett a lottóval példálózni, pedig ez pont nem az.
Valamit érts meg: pl ha prémhajó lett volna a konténerben, amely már ott van a kikötőben, annak az árát ugye megkapom dublonban vagy kreditben (nem tudom melyik, még nem volt ilyenem). Tehát a DUPLÁN kapott cuccot kompenzálják. Másik példa: a wotban, ha végigvittél egy japó tigrises küldit, és a tank a garázsban volt, akkor kaptál egy tigris árát kreditben. Esetünkben azonban hatávnyozottan gusztustalan a dolog, mert FIZETTEM valamiért, amit nem kaptam meg. Érezni a különbséget, gondolom.

Nincsenek nagy igényeim. A duplicate items helyett (3 ilyen semmit kaptam) jöhetett volna free yp, másik zászló, akármi, ami TÉNYLEGES dolog.

A ticketet ők zárták le, ami eleve sértő, főleg az arrogancia, ahogyan intézték.

Úgy vélem, hogy sokak lettek így megvezetve és ez nem jó.
Megoldás? Nem tudom, de némi bevételtől meg kellene fosztani wargamingékat, mégpedig úgy, hogy tudomást is szerezzenek róla.
Nem a játékosok vannak a cégért, hanem fordítva. Bojkottra fogok kérni emberkéket, klánokat, nem csak itthon, de pl a lengyeleknél is. Elég, ha csak egy hétig nem vesz senki semmit.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44733 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Bocs.rossz gombra nyomtam...
De szerintem,ha ezt tovább feszegeted,bann-t fogsz kapni....
Amúgy ha pl.lengyel lennél,valószínűleg máshogy álltak volna hozzád..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44734 Írta: lyanoka
lyanoka válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Bant? Mert? Valakit megsértettem? Vagy olyan szavakat használtam, amelyek sértettek bárkit is a játékos közösségből? Vagy azért, mert van egy visszaélés, ami igazságtalan és én szóvá MEREM tenni? Vagy miért?

Cinkosok közt vétkes aki néma.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44735 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Ha jól tudom 15k kreditet kapsz minden olyan tárgy után, ami már megvan. Szóval nem a semmiért fizettél.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: lyanoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.244 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.