Klán gyakorló háborúk

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 11 hónapja #38637 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Klán gyakorló háborúk
Tőlem szokták tanulni...... :blush:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38638 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Klán gyakorló háborúk
Csak az a baj Szete kartárs hogy hiába érzik majd Isten keze súlyát, ha az angol klánnév alapján angol istenségre gondolnak... :silly:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38667 Írta: Peter82
Peter82 válaszolt a következő témában: Klán gyakorló háborúk
sziasztok. Nem tudtam hova kellene eszt irnom ezert ugy dontottem eszt a szobat valasztom mive gyakorlokrol van szo.Palle (HNF) kerte annak a klannak az elerhetoseget akivel most vasarnap a DPH jatszot. nos beszeltem a sracokkal es hat bevallotam hogy szeretnetek ti is jatszani veluk de ti minket altalaban megvertek.es mivel mi is siman vertuk oket 4 bol haromszor ugy dontottek hogy meg gyakorolnak egy kicsit es majd talan kesoob jatszanak a HNF el is. de a sracok meg tenyleg nagyon az elejen vannak ugyhogy en megertem, remelem te is Palle. De termeszetesen tartjuk meg a kapcsolatot es kesobb meglatjuk. A veletek valo gyakorlorol csak annyit egyenlore hogy jovo vasarnap ujfent ezzel a klannal jatszunk, de ha szeretnetek akkor kovetkezon ossze hozhatunk veletek is eggyet. De errol majd meg beszelhetunk.

Jo csatat kivan a DPH
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja Peter82 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Palee1987

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38699 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Klán gyakorló háborúk

leopardusz írta: Nem tudom mitől kommunikáció az hogy nevet is angolt választunk... :P
Továbbra is az a véleményem h egy klánnévnek az a legfontosabb funkciója h jelezze a tagsága milyen nációhoz tartozik... Ez meg angol névvel nem sikeredik.


Azt hiszem nálunk sikeredett. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Palee1987

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38722 Írta: Palee1987
Palee1987 válaszolt a következő témában: Klán gyakorló háborúk

Peter82 írta: sziasztok. Nem tudtam hova kellene eszt irnom ezert ugy dontottem eszt a szobat valasztom mive gyakorlokrol van szo.Palle (HNF) kerte annak a klannak az elerhetoseget akivel most vasarnap a DPH jatszot. nos beszeltem a sracokkal es hat bevallotam hogy szeretnetek ti is jatszani veluk de ti minket altalaban megvertek.es mivel mi is siman vertuk oket 4 bol haromszor ugy dontottek hogy meg gyakorolnak egy kicsit es majd talan kesoob jatszanak a HNF el is. de a sracok meg tenyleg nagyon az elejen vannak ugyhogy en megertem, remelem te is Palle. De termeszetesen tartjuk meg a kapcsolatot es kesobb meglatjuk. A veletek valo gyakorlorol csak annyit egyenlore hogy jovo vasarnap ujfent ezzel a klannal jatszunk, de ha szeretnetek akkor kovetkezon ossze hozhatunk veletek is eggyet. De errol majd meg beszelhetunk.

Jo csatat kivan a DPH



Köszönöm a választ, és természetesen megértjük.
Várunk titekek szeretettel amikor ráértek.
Jó csatákat kívánunk addig is! HNF

U.i.: Csatáztunk egy Svéd klánnal 2 gyakorló alkalmával, ha érdekel titeket szivesen megadjuk az elérhetőségüket.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja Palee1987 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39008 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Klán gyakorló háborúk
Most péntek este várhatóan streamelve lesz a REKT - PRAVD visszavágó Aerroon twitch-én!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.260 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.