Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42203 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Klán: T-F-K - Tengerész Faterok Klánja
www.rubicon.hu/magyar/oldalak/1918_juniu...nt_istvan_csatahajo/

"A szerencsétlen sorsú Szent István presztízsét jelzi, hogy a számunkra gyászos esemény Olaszországban később a haditengerészet napjának apropóját adta."

Hmm. :huh:

en.m.wikipedia.org/wiki/Tegetthoff-class_battleship
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42211 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Klán: T-F-K - Tengerész Faterok Klánja
Jobban jártunk volna, ha a jóformán sosem használt csatahajók helyett épitünk 100 torpedóhajót... :angry: :(
Nem csoda h az olaszok annyira értékelik azt a győzelmet, 2 motorcsónakkal elsüllyesztettek egy elsőosztályú csatahajót...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42225 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Klán: T-F-K - Tengerész Faterok Klánja
Drága Uraim! Abban kérném a segítségeteket, hogy beszerezném a König Albert szépséget (most láttam a shopban). Elvileg (nem tuti) aranyért is meg lehet venni. Na most azt nem tudom, hogy ha ez igaz, akkor mennyi az annyi, illetve hogy meddig van ez a lehetőség. Mindig, vagy már csak 2 napig él?

Köszike! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42227 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Klán: T-F-K - Tengerész Faterok Klánja

Doktoruur írta: Drága Uraim! Abban kérném a segítségeteket, hogy beszerezném a König Albert szépséget (most láttam a shopban). Elvileg (nem tuti) aranyért is meg lehet venni. Na most azt nem tudom, hogy ha ez igaz, akkor mennyi az annyi, illetve hogy meddig van ez a lehetőség. Mindig, vagy már csak 2 napig él?

Köszike! :)

Szerintem most csak 2 napig,és szintén csak szerintem aranyért nem tudod meg venni,mert a kliensben nincs benne.Biztos meg lehet majd később is vásárolni,de hogy mikor azt senki sem tudja előre....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42228 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Klán: T-F-K - Tengerész Faterok Klánja

James Onedin írta:

Doktoruur írta: Drága Uraim! Abban kérném a segítségeteket, hogy beszerezném a König Albert szépséget (most láttam a shopban). Elvileg (nem tuti) aranyért is meg lehet venni. Na most azt nem tudom, hogy ha ez igaz, akkor mennyi az annyi, illetve hogy meddig van ez a lehetőség. Mindig, vagy már csak 2 napig él?

Köszike! :)

Szerintem most csak 2 napig,és szintén csak szerintem aranyért nem tudod meg venni,mert a kliensben nincs benne.Biztos meg lehet majd később is vásárolni,de hogy mikor azt senki sem tudja előre....


Ezért gondoltam arra, hogy megy aranyért.

Mondjuk ha most a játékban nem látjátok, akkor tuti nem lehet...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Doktoruur által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42229 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Klán: T-F-K - Tengerész Faterok Klánja

Doktoruur írta:

James Onedin írta:

Doktoruur írta: Drága Uraim! Abban kérném a segítségeteket, hogy beszerezném a König Albert szépséget (most láttam a shopban). Elvileg (nem tuti) aranyért is meg lehet venni. Na most azt nem tudom, hogy ha ez igaz, akkor mennyi az annyi, illetve hogy meddig van ez a lehetőség. Mindig, vagy már csak 2 napig él?

Köszike! :)

Szerintem most csak 2 napig,és szintén csak szerintem aranyért nem tudod meg venni,mert a kliensben nincs benne.Biztos meg lehet majd később is vásárolni,de hogy mikor azt senki sem tudja előre....


Ezért gondoltam arra, hogy megy aranyért.

Mondjuk ha most a játékban nem látjátok, akkor tuti nem lehet...

Értem,az csak egy dolog hogy a linkelt oldalon látod.Csak akkor tudod meg venni,ha a shopban vagy a játékban is látod.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Doktoruur

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.248 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.