Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Több
6 éve 2 hete #52280 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
A klánlistán a játék az utolsó játszott csatát mutatja, nem a belépést. Múltkor én is beléptem nézelődni szinte naponta, de nem mentem egy kört se, ezért már 4 napnál járt az LBT (last battle time) mutatóm.

Persze nyilván nem hihető, hogy valaki 100 napon keresztül mindig belép, de nem játszik... :) Igazából nem is értem miért lép be klánba az ember, ha nem játszik/nem szakaszozik. Nem játszani lehet tök egyedül is...

A játéktól való megundorodás érthető. Engem például rendkívüli módon undorít, ha folyamatosan csak veszítek, függetlenül attól, hogyan teljesítek, illetve pláne akkor ha jól is teljesítek. A minap is 80-100k-s köröket mentem t4 Kaiserrel, mégis 5 körből 4 vereség volt, pedig csak 10 vs 10 csaták voltak és ebből általában 4-5 valódi játékos volt, a többi bot, ezen a szinten ennyire nem játszanak már. És mégis vereségek. Amikor t3 Nassauval 133k sebzést hozok össze és 5 killt egy ilyen félig botos csatában, mégis vereség lesz, akkor azért nem kicsit lesz tele a *********. Mert ha én szedem le egyedül a 10 játékos felét, akkor a másik 9 játékos mégis minek van a pályán/mitől halnak meg??? Ilyen körülmények között pedig hiába gyönyörű a kör (133k t3-ban, Krakennel szerintem nem annyira rossz...), mégis elmegy a kedvem az egésztől...

Legutóbb szabin voltam, ezért aktiváltam a Science of Victory küldetéssorozat 10-es záró részének final jutalmát, a 7 nap prémiumot. Kihúztam 2 t7 hajót (Gneise és Colorado) két nap alatt, majd további 2 nap ment rá a t8 Bíboros kihúzására (2400 xp-ről indultam a Lyonnal..). Az ötödik napon már csak a Gneise testét tudtam kihúzni (25k xp), a hatodikon a Colorado testét, de oda már jelentős free xp-t is fordítottam. A hetediken már alig játszottam és azóta sincs nagy kedvem... Csúnyán ki lehet égni, ha napi 6-8-10 órát tolja az ember (és a csaták nagy részében agyhalottakkal van tele "véletlenül" a csapata...)...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hete #52281 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Az biztos, több óra játék, egy idő után már gyakori dühöngés, meg káromkodásokkal, lemeriti az embert.... Olyankor elgondolkodom h neme jobb lenne a régi sima egyszemélyes kampányokat tolni... S szoktam is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hete #52288 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Hát azért nálam is volt egy hosszú időszak míg nem tudtam játszani, ez bizony előfordul.

Másod sorban soha ne feledjétek ez egy játék és mint minden játéknak megvan az a szépsége, hogy szorakozat, de csak akkor ha nem veszed komolyan.

Én nem vagyok egy nagy játékos elvagyok a pályán néha még meglepetést is tudok okozni.
Nekem teljesen jó a vesztes csata is csak legyen benne jó nagy bunyó.

A klánba belépés az a csapathoz tartozás miatt van, az ember így működik, valahová tartozni akar.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52803 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Szabi62: engem is kiléptethetsz a klánból: llw99

Indok: keresek majd olyan klánt ahol nem csak 2-3 ember szakaszozik mindíg együtt, hanem a klántagok jobb keveredve szakaszoznak. Ebben a klánban sajna csak klikkek vannak, 2-3 emberes szakaszok, akik se nem keverednek a többi ilyen klikkekkel illetve lényegében szóba sem állnak a klán többi tagjával.

Köszönöm...üdvözlettel

llw99 :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bontottcsirke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 11 hónapja #52804 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Ts,discord..vagy valami gondolom smafu,de azért mobil+ faceebok fake accunt mindenkinek van.De ha te egy olyan csapatba vagy,ahol ez nem tiszta....akkor lehet klárikának 20 cm farka van,ami zavarna a célzásban,1917 A dezső néven. B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52805 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Gőzöm nincs, min rágtál be Laci, de remélem, kialszod Magad! Köszönettel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.312 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.