MOD keresés

Több
8 éve 1 hónapja #17326 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: MOD keresés
Bővített tech tree-t felraktam ,de csak nekem nem jelzi az arp hajókat külön fülön, vagy már átkerültek a japán fülhöz? (mivel nem 1900-as a felbontásom, hanem 1377, így elég rossz, mert nem férnek ki)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #17339 Írta: Kitakami
Kitakami válaszolt a következő témában: MOD keresés

Grievous írta: Bővített tech tree-t felraktam ,de csak nekem nem jelzi az arp hajókat külön fülön, vagy már átkerültek a japán fülhöz? (mivel nem 1900-as a felbontásom, hanem 1377, így elég rossz, mert nem férnek ki)



Átkerültek a Japán ágra.
És nekem furcsa is volt az új Submarine Arp

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #17365 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: MOD keresés
Iona jó kérdés hogy akajrják behozni, mivel sub. Max a sorozat béli origin Takao+I-401-et tudom elképzelni, de annak a modelljét majdnem nulláról kell kezdeniük (najó, Atago ott van, nem tudom mennyi eltérés volt a 2 hajó közt, mert Mayanak volt csak -1 tornya sok AA gunért cserébe)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Martaloc801124
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #21123 Írta: Martaloc801124
Martaloc801124 válaszolt a következő témában: MOD keresés
WG figyelmeztetése az illegális módhasználóknak az EU szerveren:

forum.worldofwarships.eu/index.php?/topi...legal-modifications/

MrConway #1 Posted Today, 10:59 AM

Community Coordinator
WG Staff
339
Member since:
10-03-2013

Greetings Captains,



We have an important news bulletin for you that you will surely enjoy!



We are happy to inform you that we have taken the next step in our struggle against the unwanted exploitation of our game mechanics through client modifications and outright cheats.



Thanks to our new detection mechanism, we were able to ban all players who were detected using forbidden game client modifications. The ban is only temporary, as we believe that people can change for the better. These bans will however serve as a final warning.



Should a player be caught by the system a second time, the game ban applied to his account will become permanent.



Please understand that we cannot disclose any details about how the system works, for obvious reasons.



At this point, we would like to remind all players that cheating is not cool. Verbal abuse in- or outside of the game is also not cool. If you have been using illegal modifications, please stop immediately, or risk losing access to your account.



As always, we welcome your feedback on this and other topics – leave it on the forums! If you encounter any issues you think are related to the operation of this system, please visit our Customer Support Center!



We would also like to mention that some other server clusters have decided to implement a 24-48 hour “punishment” on top of the ban, during which players are turned brown and all damage they do in battle is mirrored on them. In Europe we decided that this is not beneficial for the general team spirit of World of Warships and could potentially alienate those players in case they decide to stop cheating and go straight.



Action Stations!



Módhasználok vigyázat WG bekeményitett, minden game kliens módositást megvizsgálnak és az illegális módok használói elöszőr 2 napos bannt kapnak , másodszori lebukáskor elvesztik VÉGLEGESEN AZ ACOUNTJUKAT, WoWs , WoT, WOWp együtt megy a lecsóba.
Némi időbe tellet nekik, de végre megbüntetik az EU szerveren játszó csalókat is .
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja Martaloc801124 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #21134 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: MOD keresés
Talált már valaki egy jó minimapot spothatárokkal és utolsó pozíció jelöléssel? Nagyon hiányzik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #21135 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: MOD keresés
0.5.6-ban benne lesz, még kiírja az AA a secondary határokat is, és a spot meg az aktuálisat mutatja, értsd: alap, ennél nagyobb, ha égsz, ennél nagyobb ha lősz. Lősz, és égsz: ki kell még próbálni.

Ha türelmetlen vagy, és kéne egy prémium nap, töltsd le a teszt szerót, és nyer 10 csatát, mert szerintem ez is 2 hétvégéig lesz tesztelve (még holnap, meg jövő hét vége...)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.230 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.