Jelenleg 45 vendég és nincs tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Dreadnought

Dreadnought 3 éve 11 hónapja #10068

• ledgeri [WOWS]
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
  • Köszönetek száma: 1461
Játékmechanikában épp hogy csak hasonló játék indul, bár korban pár száz év multán játszódik :evil:

Youtube csatorna
Closed Beta feliratkozás
<<Itt streamelem
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Írta: ledgeri.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dreadnought 2 éve 10 hónapja #33817

• ledgeri [WOWS]
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
Megvolt a végleges wipe, mostmár minden elérhető... De a HSz számból kiindulva senkit sem érdekel... :whistle:
<<Itt streamelem

Dreadnought 2 éve 10 hónapja #33824

• sgt_dog
  • sgt_dog profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 997
Ez olyan Star Conflictos,nem?:) azzal játszottam egy keveset,de sokszor azt sem tudtam merre vagyok arccal :lol:

Dreadnought 2 éve 10 hónapja #33851

• ledgeri [WOWS]
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
Én azzal nem mentem, de mivel 3d-s ez is, nem csak frontlövéssel, akár ebben is megeshet...
<<Itt streamelem

Dreadnought 2 éve 10 hónapja #33967

• Dewri [T-F-K]
  • Dewri profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
  • Köszönetek száma: 168
Ha ezt is ilyen szinten "balanszolják", mint a legtöbb online ingyenes játékot, illetve itt is meglesz az "agyhalottak vs pro playerek + tier2 MM", mint az ÖSSZES online ingyenes játékban, akkor ennek még annyi élvezeti faktora sem lesz számomra, mint az eddigi online ingyenes játékoknak...

Sajnos eddigi tapasztalataim alapján már elég borúsan látom a dolgokat... Pár videóba belenézve pl rengeteg a fedezék a pályákon. Ez alapból nem kedvez a nagyvasaknak, viszont majd simán elő tudnak bújni a fizetős/OP kis fos hajócskák hordái közvetlen közelről, leégetni/szétrakétázni a nagyvasakat, amik nyilván majd néha visszalőnek egy minimum damage lézersugarat...

Aztán itt majd 360 fokban lehet támadni valakit. Ez lehetővé teszi, hogy 360 fokból égessék/rakétázzák rommá a nagyvasakat a már említett kis fos fizetős/OP hordák, mire a nagyvas egyáltalán elkezdhetne rájuk fordulni...

Pár videóban amit láttam, nagy dög hajóval mennek, csatahajós a fíling, van pajzs, mielőtt a hp csökkenne. Ez elméletben jól mutat, de a wotbó/akármelyik tankos/hajós játékokból kiindulva úgyis a gyors, mozgékony, iszonyat tűzgyorsaságú kis szarok lesznek előnyben, ha lesznek ilyenek. Gondolom biztos lesznek, mert nem hiszem, hogy az egész játékban csak lassú, böszme csatahajók fognak méltóságteljesen "lebegni" egymás ellen...

Arról nem beszélve, hogy már most látni olyan closed béta videót, ahol a klasszikus eset játszódik le: csávó lövi az ellenfelet, szinte semmi eredmény, ő meg kapja az ívet 2 ellenféltől és olvad le róla a hp, esélye nincs, közben rángatja a kamerát, mert a 360 fok miatt látni is kellene valamit... Nézni is nagy "élmény"...

Persze ez csak az én véleményem, nyilván lesz akinek bejön... A wotért is a mai napig fizetnek az emberek, ez alapján bármi sikeres lehet... :evil:

Dreadnought 2 éve 10 hónapja #33970

• ledgeri [WOWS]
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
Ameddig jutottam a Wipe-ok között a balansz jó volt, a kicsi gyors, sebezget, de one shoot szinte bármitől, a Közepes egyénreszabhatóan multirole, és hatékony, a Batár pusztít mindent, de egyedül semmi, a sniperke meg védtelen, de feltöltve kettőből-négyből viszi a közepest, viszont aránylag lassan tölt.

Egy hétvégére ajánlom letörlés nélkül, aztán következőre letörléssel :)
<<Itt streamelem

Dreadnought 2 éve 10 hónapja #34045

• Acetil_coenzim_A
  • Acetil_coenzim_A profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 368
A napokban kipróbálom. Feltéve, ha bírni fogja a gépem.

Dreadnought 2 éve 10 hónapja #34065

• ledgeri [WOWS]
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
Az első próbált verzióhoz képest a múlt évi utolsó olyan volt, mintha VGA-t cseréltem volna... és akkor egy 6850-em volt. Akadós minimumról, jólfutós közepesre húzták engine szinten...
<<Itt streamelem

Dreadnought 2 éve 10 hónapja #34085

• Dewri [T-F-K]
  • Dewri profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
Itt egy másik hajós... :D

GunFleet
Utolsó szerkesztés: 2 éve 10 hónapja Írta: Dewri.

Dreadnought 2 éve 10 hónapja #34086

• leopardusz [T-F-K]
  • leopardusz profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1548
Dewri beküldte:
Itt egy másik hajós... :D

GunFleet
Hmmm, nem tul életszerű, h egy fürdőkádnyi helyen 2 Uboot nyuvasztgatja egymást a viz alá :woohoo: :evil:

Dreadnought 2 éve 10 hónapja #34098

• Szete58 [T-F-K]
  • Szete58 profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 2096
Az az ugráló japán csónak muris, a német katamarán a bádogdobozzal pedig zseniális. :)
„Elsüllyeszthetetlen, mint a Titanic!”

Dreadnought 2 éve 10 hónapja #34605

• Dewri [T-F-K]
  • Dewri profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
Kipróbáltam ezt az űrhajós csodát. Ha nem tudnám, hogy nem wargaming, azt hinném, hogy wargaming...

Már most hozza a szintet: lövöm az ellenfél hajóját mindennel amim van, pajzs bekapcsolva. Az ellenfél rámnéz, és NÉGY LÖVÉSSEL kinyír a picsába... Ez igen. Nem kicsit kell még dolgozniuk a kiegyensúlyozottságon, ha ez véletlenül ilyen...

Egyébként a hang elég bugos, végig recseg-ropog, írtam is nekik egy bugreportot. A grafika meg a gépemen sajnos elég gyenge, minden le kell vennem lowra és a felbontást is csökkenteni kell 1280x1024-re, így megy 40-50 fps-el, de ha közelharc van, leesik 10 alá is. Ez lehet, hogy nem a játék hibája, nem is bosszankodok miatta. A játékmenet jobban zavart...

Uninstall megvolt...
Utolsó szerkesztés: 2 éve 10 hónapja Írta: Dewri.

Dreadnought 2 éve 10 hónapja #34618

• SeahawkHUN
  • SeahawkHUN profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
  • Köszönetek száma: 420
Dewri beküldte:
Kipróbáltam ezt az űrhajós csodát. Ha nem tudnám, hogy nem wargaming, azt hinném, hogy wargaming...

Már most hozza a szintet: lövöm az ellenfél hajóját mindennel amim van, pajzs bekapcsolva. Az ellenfél rámnéz, és NÉGY LÖVÉSSEL kinyír a picsába... Ez igen. Nem kicsit kell még dolgozniuk a kiegyensúlyozottságon, ha ez véletlenül ilyen...

Egyébként a hang elég bugos, végig recseg-ropog, írtam is nekik egy bugreportot. A grafika meg a gépemen sajnos elég gyenge, minden le kell vennem lowra és a felbontást is csökkenteni kell 1280x1024-re, így megy 40-50 fps-el, de ha közelharc van, leesik 10 alá is. Ez lehet, hogy nem a játék hibája, nem is bosszankodok miatta. A játékmenet jobban zavart...

Uninstall megvolt...

Ilyen hülyeségekkel töltöd az idődet , inkább jönnél szakaszozni! Felba..ol! :lol: :angry:
"Csak akkor győzhetsz ,ha hiszel benne ,hogy méltó vagy rá!"

wows-numbers.co...oru_/

Dreadnought 2 éve 10 hónapja #34620

• Dewri [T-F-K]
  • Dewri profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
SeahawkHUN beküldte:
Ilyen hülyeségekkel töltöd az idődet , inkább jönnél szakaszozni! Felba..ol! :lol: :angry:

Sajnos lassan ott tartok, hogy bármi mással inkább töltöm az időmet, mint wargaming termékkel, mert annál jobban semmi nem tud felba...ni... :S

Dreadnought 2 éve 10 hónapja #35282

• Acetil_coenzim_A
  • Acetil_coenzim_A profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 368
Kipróbáltam!
Összességében érdekes. Az irányítás számomra nehéz, de lassan megszokom. Az egyensúly tényleg elég furcsa: Nekem jó sokat bele kell eresztem bármibe, hogy ugyanazt elérjem, mint a másik pár lövéssel, de csodák is vannak. Ami nekem nagyon nem tetszik, hogy lényegében mindenért aranyat kérnek és, hogy 5 hajója lehet az embernek összesen. Most azon morfondírozok, hogy melyik legyen a szerencsés. Viszont a hajók átnevezhetőek, ezt a wg is megcsinálhatná, kikötő szinten, amit csak a tulaj lát.
Köszönetet mondtak: ledgeri
  • Oldal:
  • 1
  • 2
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások