Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Haditengerészeti dokumentum filmek, ismeretterjesztő könyvek

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 8 hónapja #54314 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Haditengerészeti dokumentum filmek, ismeretterjesztő könyvek
Ma hallgattam autózás közben, nekem tetszett:

hangtar.radio.hu/kossuth#!#2018-08-23

Itt tessék belehallgatni a :

15:10 100 éve történt - magazin - műsorba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55434 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Haditengerészeti dokumentum filmek, ismeretterjesztő könyvek
A legutóbbi Haditechnika magazinban (2018/5) A Yamato csatahajó osztály (szerintem lehetett volna hosszabb is, de egész jó, csak a szaknyelv néhol olyan, mintha egy tankokhoz értő személy írta volna), és Akik majdnem megnyerték az Atlanti csatát - Az U-VII osztály 2. rész. A többi nem hajós, de azok is jó cikkek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55459 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Haditengerészeti dokumentum filmek, ismeretterjesztő könyvek
A Hét tenger Blogon elkezdtek könyvek megjelenni, így akit érdekel a téma be tudja őket szerezni nagyon barátságos áron.

Port Arthurtól Csuzimáig
Tengeri harcok az orosz-japán háborúban.
Ismerős hajók: Mikasa, Novik, Diana, Bogatir, Szvetlana

Hitler óriásai
A második világháború tengeri harcainak egyik legismertebb eseménye a német Bismarck csatahajó drámai pusztulása, a hajó első bevetésén. A könyv a Bismarck, és testvérhajója, a Tirpitz történetét beszéli el, és egyben rövid műszaki leírást is ad a csatahajók korszakának végét jelképező két német tengeri kolosszusról.
Ismerős hajók: Graf Spee, Sharnhorst, Gneisenau, Bismarck, Tirpitz
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz, Acetil_coenzim_A, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55585 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Haditengerészeti dokumentum filmek, ismeretterjesztő könyvek
Anno láttam valahol egy dokufilmet a hidegháború időszakából;
A svéd haditengerészet próbálta a szovjet tengeralattjárókat eltakarítani a svéd felségvizekről.
Ha jól rémlik 1985 magasságában történt.
Nem találkozott vele valaki, valahol? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55701 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Haditengerészeti dokumentum filmek, ismeretterjesztő könyvek
RN doku a földköziről. Érdekes és szerintem kuriózum is. :silly:

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Acetil_coenzim_A, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56834 Írta: Spock72
Spock72 válaszolt a következő témában: Haditengerészeti dokumentum filmek, ismeretterjesztő könyvek
Dunai Monitorok kb 4,5 perc a filmből.. Igaz nem kicsit "pártállami propaganda ;) " lol " , de !
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.216 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.