Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
7 éve 3 hónapja #33013 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Örömködő

leopardusz írta: Erről jut eszembe.
Ezekkel a felszerelésekkel úgy 3-4 hónap alatt lehetne annyi free xpt farmolni, h elég legyen a Missourira? ;)

Missouri a cél. ;)
Mivel heti rendszerességgel írom a free xp, zászló, festés stb adatokat hogy ha meglesz (megközelítőleg) legyen majd némi támpont a társaságnak. :)
Papa zászló+Ranked typ 3 festés + prémium fiókkal közel egy hónap alatt 250k free xp jött össze cc 250 csatával.
Persze itt figyelembe kell venni hogy van közel 30 hajó a kikötőben és a hétvégi 2x ill ünnepi 3x szorzókat felhasználva cc 20 hajóval elég jól lehet free xp-t gyűjteni. (ajándék kis tieres hajókkal nem bohóckodok)
De most már elfogyott a ranked festés így jön a 2017 es (+200 free) festés a Papa zászlók mellé.
Amint meglesz a Missouri, összegzek. :cheer: (szerintem nekem kb félév lesz így)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33015 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Örömködő
Valahogy éreztem h rosszban töröd a fejed... :silly: :lol:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33023 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Örömködő

PzPuma írta:

leopardusz írta: Erről jut eszembe.
Ezekkel a felszerelésekkel úgy 3-4 hónap alatt lehetne annyi free xpt farmolni, h elég legyen a Missourira? ;)

Missouri a cél. ;)
Mivel heti rendszerességgel írom a free xp, zászló, festés stb adatokat hogy ha meglesz (megközelítőleg) legyen majd némi támpont a társaságnak. :)
Papa zászló+Ranked typ 3 festés + prémium fiókkal közel egy hónap alatt 250k free xp jött össze cc 250 csatával.
Persze itt figyelembe kell venni hogy van közel 30 hajó a kikötőben és a hétvégi 2x ill ünnepi 3x szorzókat felhasználva cc 20 hajóval elég jól lehet free xp-t gyűjteni. (ajándék kis tieres hajókkal nem bohóckodok)
De most már elfogyott a ranked festés így jön a 2017 es (+200 free) festés a Papa zászlók mellé.
Amint meglesz a Missouri, összegzek. :cheer: (szerintem nekem kb félév lesz így)


Tokeletes levezetese az elottunk allo menetrendnek. :cheer: Majd utolag eldontjuk, megerte-e a Missouri. Mindenesetre egy T9-es, prem csatahajot konkretan "ingyen" osszehozni nem egy rossz dolog. Gondolom annak a credit termelo kepessege sem lesz utolso, nem mellesleg Steven Seagal bevodkazva, felreszegen a kikotoi pubban varja, hogy legyen vegre mit nekivezetnie a delibabos horizontnak. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33062 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Örömködő
Yamato, te csak ne örülj ennyire... :D


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33085 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Örömködő
szeretem az íjet,,

,,1 salvo 2 hajó ugyanabban a pillanatban,,rombolós srác tuti idegbajt kapott be elöztem torpedóit,,de néha én is nyúlhatok :whistle: :pinch:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja reveszlaci által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Justice, BigaC, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33086 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Örömködő
Na, mai első csata, remélem a többi is ilyen lesz. Azért sokat segített az NC-n a 4 pontos manuális másodlagos. (pedig csak 6km a hatótávolsága nálam,mert a légvédelem 100 pontos)


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.427 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.