Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
5 éve 5 hónapja #55302 Írta: Gaben
Gaben válaszolt a következő témában: Örömködő
Pl. T6 szintű alap cirkáló az esetek többségében T8 csatába kerül ahol (és ez lepróbált) nem sok vizet zavarsz. Ha rám lő egy csatahajó az 10 esetből 9x az életem 2/3át viszi és mindig elsőre, ismétlem MINDIG. Ha én rálövök az 1000 sérülés okozásának már örülök de az általában minden második sorozatnál 500. Ha nyíltvizű pályára tesz alapból mindig fel vagyok fedezve a semmiből lőnek sz.rá természetesen max 2 sorozatból. Ha sikerül kiosztani 18000 sérülést az már jó és kapok is érte 300-500 XP-t. Azt nem mondom, hogy a csaták felében a csapat fele az első 5 percben hulla.
Nézzük ezzel szemben ha a kezdetben látható a nevetséges leosztás azonnal robotpilóta és viszlát. 3 perc hajózás és ha nyerünk ha vesztünk alap 200 xp de az esetek zömében ugyanannyit megkapok mintha szenvednék a csatázással. Akkor mi értelme kínlódni???? A nyílt vizű csaták alapból robotpilótás. Ha az MM esélytelen számomra robotpilóta. És tökéletesen haladós, sőt gyorsabban mintha játszanál. Amikor normális az MM azt játszom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55303 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Örömködő
Hát erre azt mondom, hogy nem ész nélkül kell menni előre, hanem a hajó adottságait kihasználni. Nem említettél konkrét hajót, szóval írok párat.

Dallas - bebújsz vele szigetek mögé és szétégetsz mindenkit. Minél nagyobb szintű a hajó annál több xp.
Aoba - keresel egy olyan pozíciót a térképen ahonnan meg tudsz lepni cirkálókat. Azok a 203 mm-es ágyúk azért durvát ütnek.
La Galissonnière és Budyonny - lőtávod széléről szépen lövöldözöl és gyújtogatsz amit csak látsz. Szintén, minél nagyobb szintű hajó, annál jobb.
Nürnberg - na ez már egy kicsit problémásabb, mert kb. egy úszó citadella. Erre is igazából azt tudom mondani, hogy a lőtávod széléről lövöldözöl, de nagyon figyelni kell rá, hogy éppen ki/hány hajó céloz rád.

Én általában örülök, ha nem vagyok top tier, mivel több az xp.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Toweliee, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55304 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Örömködő
Azért majd kíváncsi leszek 10-ben mi lesz. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55307 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Örömködő
Anno a WOTban úgy voltam vele(kis tier nagyban):
-több lehetőség több sebzésre ( pl. KV-2 6-os tankkal top gun nem egyszer T8-9ben)
-ha nem volt lehetőség ( pálya+ páncélátütés) akkor saját taktika, lopakodás, trükkös helyek keresése volt ( vagy macsó ugratás az ellenfél tornyára ;) )

Amikor lett pár tízes tankom, akkor azokkal is kredit és teljesítmény szempontjából is pozitívan jöttem ki a csatákból.

Bár itt nem nagyon dominál a "wéennyóc", ott az első 5k csupernarancsból kizöldültem, illetve végig tudtam csinálni olyan küldetéseket ( könnyítés előtt) amihez a második bekezdésben leírtak szükségeltettek. ( azért kiváncsi lennék ha most újra játszanék a nekem új pályákat mennyi idő alatt tanulnám meg újra, és hány játék lenne az Obj.279. - szerencsére a tesztkliens 1.0 ellenére ahol jól ment :silly: :sick: , most már nem fut el a gépemen a WOT :blink: :woohoo: )

És kérem szépen ez így van az ÉLETben is. Ha valami nem megy de szeretném akkor ha nem sikerül akkor is gyakorolom és próbálom hogy menjen ( pl. feederezés heavy bottal Balcsin - Döme Gábor különösen nem ajánlaná- de ma már a legkisebb sneciméretű keszeget kiveszem vele { itt a kapás és az berántás megfelelő idejét nehéz észrevenni , főleg félméteres hullámoknál} mert nem akarok könnyű botot a 90-120m-es dobótáv elérése miatt)

És ha valami nem megy de meg kell csinálni/kivitelezni/végrehajtani DE NEM MEGY (vagy legalább is úgy látszik, és ez benne a trükk!!) azt ha az ég leszakad akkor is megcsinálom/kivitelezem/végrehajom
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja acelkocka által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55310 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Örömködő

Gaben írta: Pl. T6 szintű alap cirkáló az esetek többségében T8 csatába kerül ahol (és ez lepróbált) nem sok vizet zavarsz. Ha rám lő egy csatahajó az 10 esetből 9x az életem 2/3át viszi és mindig elsőre, ismétlem MINDIG. Ha én rálövök az 1000 sérülés okozásának már örülök de az általában minden második sorozatnál 500. Ha nyíltvizű pályára tesz alapból mindig fel vagyok fedezve a semmiből lőnek sz.rá természetesen max 2 sorozatból. Ha sikerül kiosztani 18000 sérülést az már jó és kapok is érte 300-500 XP-t. Azt nem mondom, hogy a csaták felében a csapat fele az első 5 percben hulla.
Nézzük ezzel szemben ha a kezdetben látható a nevetséges leosztás azonnal robotpilóta és viszlát. 3 perc hajózás és ha nyerünk ha vesztünk alap 200 xp de az esetek zömében ugyanannyit megkapok mintha szenvednék a csatázással. Akkor mi értelme kínlódni???? A nyílt vizű csaták alapból robotpilótás. Ha az MM esélytelen számomra robotpilóta. És tökéletesen haladós, sőt gyorsabban mintha játszanál.
Amikor normális az MM azt játszom.

Abból amiket s ahogy leirtál nagyon tudatlan noobnak tűnsz, ellenben rettentő dühitőnek, (nem tudom tudode mennyire unfair ami mondasz) :woohoo: . Irigylem Storm kolléga türelmét :silly:
Azt ajánlom h itt a fórumon nyisd meg a ALAPOK menüpontot és nyálazd át az ott található irásokat, Kapitányok, Sebzési rendszer (!!!), Felderitési rendszer (!!!), Felszerelések, Hajótipusok jellemzői (!!!)... A Hogyan játsszunk a repülőgép-hordozókkal? irást messziről kerüld el, a CWkkel együtt, még ugy egy évig :evil: :silly:
S inkább kérdéseket tegyél itt fel a játékkal kapcsolatban, gondolom van bőven, mint kijelentéseket :P. Hidd el, válaszolnak majd
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55316 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Örömködő
Tegnapi vesztésre álló csatát fordítottunk meg a csata végén megmaró csapattársakkal, és a Monty is elemében volt :)






2 citadella ment a füstből 7 km-re kijövő Mino-nak, majd közelharcban a a végén megmaradt Yama is kapot 2+3-at... ;)
Voltival szakaszban
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja llw99 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Acetil_coenzim_A, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.459 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.