Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
5 éve 6 hónapja #55336 Írta: Gaben
Gaben válaszolt a következő témában: Örömködő
A Worchester T10 szintű hajó, attól igen messze vagyok az meg elég gáz ha már ott tanulnék meg játszani. Nem jól van az ahogy eddig volt, ami játszható csata az bevállalom ami vicc az autópilóta lenyomja. De köszönöm a tanácsokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55337 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Örömködő
Egy-két replayt kirakhatnál, hogy megmondjuk, mi a gond a játékstílussal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55338 Írta: Gaben
Gaben válaszolt a következő témában: Örömködő
Még képet menteni sem tudok nemhogy amit mondasz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55339 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Örömködő
Gaben én azt javaslom neked, hogy játssz egy darabig co-op módban, játékos csapat gép ellen. Ott sokat tudsz gyakorolni és játszva tanulni. Ezen felül kipróbálhatod azokat a módszereket, amit a videókban, leírásokban találsz, úgy, hogy az ellenfél nem ismeri az ellenszerét és cselekszik annak megfelelően. Bár kevesebb kreditet és tapasztalati pontot kapsz, ellenben több sikerélményed lesz.Új hajóval általában 10 co-op csata szükséges, de lehet, hogy több is.

Ne keseredj el, dühítő dolgok mindig lesznek, de ez csak játék! Ahogy már korábban is írták, nyugodtan kérdezz - mondjuk érdemes a megfelelő hangnemben, mert amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten - itt fognak segíteni.

Játékon belül fényképezni a print screen (prt sc) billentyűvel lehet, laptopon általában funkció billentyű lenyomása és az insert (általában ez alá van felírva más színnel, hogy prt sc legalábbis Samsung márkán). Laptopok között lehetnek eltérések. A kérdéseket inkább a Csak egy gyors kérdés... részbe, vagy más hajókról szóló témába írd.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55340 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Örömködő
Hát ha a továbbiakban nem változtatsz a hozzáállásodon, akkor a legjobb dolog ha abbahagyod az egészet. Mi lesz veled T10-ben? Ott is autopilóta és mész előre? Így abszolút semmi értelme játszani.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55342 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Örömködő

Gaben írta: Hiába olvasok leírásokat és nem kell az élre törni ahoz, hogy amit leírtam megtörténjen. Egész egyszerűen nevetséges, hogy mindig egy sorozatból és 90%-ban az elsőből ellövik az életerő 2/3át. Ez vicc amin sem az esetleírások sem pedig a hátulmaradás nem segít mert azt is próbáltam már. Az én lövésem messzi távról szétszóródik, de az ellené soem? Az 16km távról úgy lő telibe mintha mellettem lenne és szinte MINDIG ez történik. Fölösleges ezeket a csatákat játszani, autópilóta és kész.

Ha egy sorozatból ekkorákat kapsz, azt jelenti hogy keresztbe vagy fordulva, mutatod az oldalad az ellenfélnek ;) Nem kell az egész sorozat beléd találjon, bőven elég ha 2-3 betalál és citadellát sebez... Azt meg főleg oldalról kap az ember.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.381 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.