Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
3 éve 11 hónapja #63605 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Haverom átjött és panaszkodott, hogy szar a CV. Most próbálja húzni az amerikai ágat de nem megy vele semmire.

Én meg: Fogd meg a söröm!

Csata végén tátott szájjal, kikerekedett szemekkel meredt a képernyőre. Csak annyit tudott kinyögni: "Ilyen nincs bazdmeg!"

Igaz, csak T6 csata volt, vagyis top tier voltam, de azért na.

Szerintem már kezdi érteni, hogyan kell hordozóval játszani. ;)





A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, llw99, Jaszon, pgergo77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63606 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Örömködő
Gyönyörű eredmény :D a sebzés tier 6-ban főleg cv-el magáért beszél. A solo warrior-ből gondolom, hogy Te hoztad le a meccset a többiknek nagy hajóhátrányból ;) Hány reportot kaptál? :P :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63607 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Örömködő

Andurin77 írta: Haverom átjött és panaszkodott, hogy szar a CV. Most próbálja húzni az amerikai ágat de nem megy vele semmire.

Én meg: Fogd meg a söröm!

Csata végén tátott szájjal, kikerekedett szemekkel meredt a képernyőre. Csak annyit tudott kinyögni: "Ilyen nincs bazdmeg!"

Igaz, csak T6 csata volt, vagyis top tier voltam, de azért na.

Szerintem már kezdi érteni, hogyan kell hordozóval játszani. ;)






Most már tudom, mi kell ahhoz, hogy kiadjak egy üveg sört a kezemből. :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Andurin77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63608 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő

Lord írta: Gyönyörű eredmény :D a sebzés tier 6-ban főleg cv-el magáért beszél. A solo warrior-ből gondolom, hogy Te hoztad le a meccset a többiknek nagy hajóhátrányból ;) Hány reportot kaptál? :P :evil:


Köszönöm!

Nem tudom megmondani neked. Van egy olyan addon - nem tudom mi a neve - hogy letiltja az ilyen reportolási, stb dolgokat. Biztosan kapok, de nálam folyamatosan 666 az értéke és nem is írja a végén a kikötőben sem, hogy kinek nem tetszettem. Mondjuk így nem is idegesítem magam miatta.

Igaz, e mellett ki van kapcsolva a chat, mert elég hirtelen haragú vagyok és hamar elküldök mindenkit a jó édes... melegebb éghajlatra.

A felvétel funkció meg muszályból van már egy ideje kikapcsolva. Pontosan nem tudom megmondani, de azóta, mióta ez a rengeteg légvédelmi tüzérség megjelent a játékban. Nagyon gyakran válik a gépemen diavetítéssé a játék, ha 3-4 hajó elkezdi osztani a légvédelmi tüzet. Nekem egyáltalán nem hiányzana a látványa. Sebezzen és számolja, de ne terhelje le szarrá a gépet.
Sajnos a látványt nem tudom hol lehet kikapcsolni. Elég lenne, ha a Flak robbanásokat mutatná, hogy tudjam kerülgetni. Ezeket az apró vackokat felesleges mutatni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63613 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Örömködő
Bélabá' felkapta az Ánglisföldről importált , Lengyel-piacos Orkán dzsekijét..






Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63617 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Örömködő
A tizenegyediket már nem mertem megkísérelni. :)

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, leopardusz, Rallyefan81, llw99, szabi62, Jaszon, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.402 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.