Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 3 hónapja #65787 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csupán annyi a fura,vagy bosszantó hogy nem csináltam semmit és hogy mégis a középmezőnyben végeztem.......nem botok közt játszva.Akkor aki mögöttem végzett az mit is csinált??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #65790 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Van akinek ez még újdonság Nekünk Shardikkal ez a normál állapot Mostanra nálam végérvényesen és visszavonhatatlanul bebizonyította a játék hogy a Win rata egy teljesen szubjektív mérőszám amire minimális behatásod van Ha olyan csapatot kapsz sűrűn mint a fenti példa ami azért elég kiemelkedő még a rossz csapatok közül is lehetsz a világ legjobb játékosa ha 3 felől lőnek rád és még a CV is rádszállt nem igazán lehet jól teljesíteni kb 2 hete 20 azaz 20 % volt a Winem tegnapra a 7 napos felment 80 azaz 80 % mára már lement 60-ra Vagy marha gyorsan fejlődök vagy vagy algoritmus bácsi úgy gondolta hetek óta szivatjuk ezt a marhát adjunk neki 1-2 jó napot mielőtt törli a játékot Mondhatjuk azt is hogy szerencse mondjuk. Ja és még a vicc az egészben hogy a 20% os időszak alatt sokkal több volt a sebzésem Valószínűleg ez a vakok között a félszemű a király effektusnak köszönhetően. Erős csapatban viszont nem jut annyi préda.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 3 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #65797 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez nálam is így van dettó. Akkor jobb a win rate-ed ha szakaszban játszol olyanokkal akik tudják mit kell csinálni. Én solo-ban tolom mindig, 53,1%-ról folyamatosan esek vissza, most 52,7 körül van. Ezzel szemben az átlag sebzésem meg folyamatosan nő. Én is azt vettem észre, hogy a sok top damage-es bukó meccs után jön egy szar ami viszont győzelem. Ez van, jelenleg nem tudok jobb hajós játékot a piacon. Nem költök rá igazi pénzt aztán lesz ami lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #65800 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rolesz81 írta: Én solo-ban tolom mindig...



Senki nem tiltja Neked, hogy begyere szakaszba... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #65806 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Így kell bukni egy jó meccset :P


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #65810 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mikor ez is kevés....ennyi nyomorult férget akik csak hajókáznak :angry: :angry:


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.415 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.