Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #35198 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Dühöngő

GaiusHun írta: Mindig felteszem a kérdést, minek segítek csatahajónak füsttel, ha a marha/marhák kihajózik belőle?


Azért azt is nézni kell, hogyha egy teljes sebességgel haladó csatahajó elé füstöt nyomsz, az akkor sem fog tudni megállni benne ha akar. Én is sokszor voltam már igy,. Nem azért hajózunk ki belőle mert nem jó az nekünk, hanem azért mer nem tudunk 100m-en megállni. Persze attól is függ a dolog hogyan füstölöd be a másikat, van hogy keresztben ment el előttem a DD és ugy engedte a füstöt. Persze hogy átcsúsztam rajt, pedig megpróbáltam belefordulni. Ilyenkor jó lenne ha szólnának, hogy kapok füstöt, és akkor tudok készülni rá, lassitok stb. Persze ettől függetlenül vannak idióta emberek akiken nem lehet segiteni. Én a magam részéről mindig hálás szoktam lenni ha bajban vagyok és egy cirkáló vagy romboló veszi a fáradságot és kisegit egy kis füsttel. Csatákat dönthet el ilyen manőver és az én szememben ők az igazi csapatjátékosok, akikkel jó együtt játszani. Csak sajnos kevés van belőlük.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Phaser által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35201 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
elmondhatatlanul kicseszettül pechem van ebben a játékban... random/ranked tökmindegy.
megint érik az uninstall.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35209 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Dühöngő

Phaser írta:

GaiusHun írta: Mindig felteszem a kérdést, minek segítek csatahajónak füsttel, ha a marha/marhák kihajózik belőle?


Azért azt is nézni kell, hogyha egy teljes sebességgel haladó csatahajó elé füstöt nyomsz, az akkor sem fog tudni megállni benne ha akar. Én is sokszor voltam már igy,. Nem azért hajózunk ki belőle mert nem jó az nekünk, hanem azért mer nem tudunk 100m-en megállni. Persze attól is függ a dolog hogyan füstölöd be a másikat, van hogy keresztben ment el előttem a DD és ugy engedte a füstöt. Persze hogy átcsúsztam rajt, pedig megpróbáltam belefordulni. Ilyenkor jó lenne ha szólnának, hogy kapok füstöt, és akkor tudok készülni rá, lassitok stb. Persze ettől függetlenül vannak idióta emberek akiken nem lehet segiteni. Én a magam részéről mindig hálás szoktam lenni ha bajban vagyok és egy cirkáló vagy romboló veszi a fáradságot és kisegit egy kis füsttel. Csatákat dönthet el ilyen manőver és az én szememben ők az igazi csapatjátékosok, akikkel jó együtt játszani. Csak sajnos kevés van belőlük.

Én is szoktam BB-zni, tudom hogy nem lehet megállítani. De a társ lassan ment, túl is mentem neki köddel, és párhuzamos volt velem, el is tolt a végén. Szimplán nem szokta meg, hogy segíteni akarnak neki..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35215 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
uraim további jó játékot,nekem elég volt az oroszokanak nem elég hogy a politikában még a játékban is csalnak,szövetségböl kiléptem ledgerit ezuton is kérem törölje lapot amit írtam,nem szeretném bármi közöm legyen ehez acsalós nyomorék jétékhoz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35220 Írta: 9laurus9
9laurus9 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tessék 55 lelőtt repülő, ellen cv gyakorlatilag nullázva, de ezeknek a zöldségeknek ez is kevés.




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #35281 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ma megint kitesznek magukért a k....va ruszkik...
Ilyen, és ennél jobb meccsek mind-mind bukta.
(A mainapi átlaggyözelem 33%)
Amikor meg nem találok el semmit, akkor meg nyerünk... :angry:

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.










Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja zstorok75 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.434 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.