Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #37124 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azt hiszem új "kedvenc" hajóm lesz (Coloradoval ma összejött egy kraken, azt már nem szidhatom annyira :woohoo: )
Nemrég gondoltam elkezdem a japó bb-ket. Myogi egy vicc volt, de kajakra közel se akkora vicc, mint utána a kongo.. Ez valami beszarás, micsoda egy ócskavas. Se közelre, se távolra nem lehet célozni vele (én nemtom, mi van a lövedéksebességekkel is, de lemegy a cérkereszt a térképről, annyira elé kell tartani mindennek) a toronyforgásról nem is beszélve, az valami gyalázat. Ellenben remekül ég, mint a fáklya B) még a legszutyokabb dd/ca is eléget bármikor. Komolyan már röhögtem az előbb, mikor 4km-ről nem bírtam kilőni egy nyavajás 4es német ca-t, körbelőttem, ahogy kell, az meg simán széttorpedózott. B)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37130 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mikor én kezdtem a japán BB ágat, akkor kiváló hajók voltak. A célkeresztes dologot meg én is észrevettem utóbbi patchek valamelyikében belepiszkálhattak. A dinamikus célkeresztnél egy 20 Km környékén lévő BB, vagy CA elé ha a lövedékekre merőlegesen haladt 5 osztást elég volt elé vinnem kb., most ez 7-10 re módosult.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37131 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én nem tudom, már előre rettegek a Fuso-tól is.. 56sec toronyforgás :sick: :sick: wtf
Már ennek a Kongo-nak is gyalázat az a 45.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37134 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Dühöngő

chapo990 írta: Én nem tudom, már előre rettegek a Fuso-tól is.. 56sec toronyforgás :sick: :sick: wtf
Már ennek a Kongo-nak is gyalázat az a 45.


Akkor mit szólnál a Warspite-hoz? By the way... Warspite.
Ennyi idiótát honnan hord össze a föld, most komolyan? 171k Bismark-al bukó, rendben. De Warspite-al tier6-ban egy 181k-s kört nem lehet megnyerni az mi a fasz? :unsure:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37135 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
A Fuso nagyon jó hajó lesz, nem kell tartani tőle ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37138 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Köszi WG a mai idióták gyülekezetét. Komolyan olyan hülye csapatokba dobott be ma állandóan a "kedves" MM,hogy józan ésszel felfoghatatlan mit műveltek...de én voltam a hülye,hogy nem léptem ki hamarabb,hanem reménykedtem értelmesebb csapattársakban... :lol:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.434 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.