Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 2 hónapja #57620 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő

Groszfater írta: Van egy érzésem.... Az WG minden frissítésével nagyobb lesz a gépigény! 7.10 óta mindig kevesebbet bír el a gépem. Most a 8.00-nál eljutottam oda, hogy néha csata közben ír critical errort. Sajnos, nem tudok mostanában erősebb gépet venni, ezért a beállításokon spórolok. Már nem használok magyart se, mert az is lassítja. Lassan állandósul a Crash üzenet. A Tanks simán pörög. Nem a géppel van a baj...

Nem tudom, nekem a WoTban alacsonyabb az fps, megjelenő tankokra, lövésre jobban megakad mint a Ws...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57623 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
nekem wot jobban fut, oda nem kell tömörített textúrát használnom mint itt, habár ott ugye kisebb a map, meg nemtom mennyire van részletesen megcsinálva a wows, hogy egye a gépet (fpsben is nekem ott kicsivel több van mint itt)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57630 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
LEOPÁRDUSZNAK A harmadára le hp-zás alatt a 8 km-es csövet érted akkor 88 mp vagy valami mást? Ha mást akkor légyszi kicsit bővebben Köszönettel
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57632 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
12km-es torpedók, de last standre gondolt. 8km-es öngyilkosság. 20km-es meg fun, de a holdról is látják (pont ezért tud néha meglepetést okozni).
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57635 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Bocsi de mi az a DE LAST STAND és legfőképp H O G Y A N KELL BEÁLLÍTANI nekem is a 10 12 km jön be legjobban a 20 elől mindig kitérnek még ha nem tudatosan is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57637 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő
A Last Stand kapitányi képesség, ahogy csökken a HP-d, úgy nő az újratöltési sebesség.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.436 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.