Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Konténer nyitás

Több
5 éve 4 hónapja #56124 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Bocsi nem írtam, hogy mi az ami a WOT-osba tetszik.
Tehát van három fix dolog, amit megkapsz, és kapsz hozzá egy ajándékot, ami lehet X, Y, Z.
Ennél a rendszernél, ha nem pont azt kaptam, amit várok, akkor is van valami amit kapok.

Tudom, itt is kapok festés, vagy zászlót vagy egyebet. De mivel ezek beszerzése nekem nem olyan nagy jelentőségűek, ezért az egész Santa's Gifts elveszti el a varázsát...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56127 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Már megint válaszolgatok magamnak:
Szóval a 25 dobozos kiszerelésben, ami 12500 Ft-be kerül, valószínűleg dobozba kerül egy VII vagy VIII tier-ű tank. (Ez megegyezik a WOWS-ban lévővel.)

Plusz a dobozokban "dekorációs" elemek is vannak, melyek:
"Minden egyes gyűjtemény bónuszokat is ad miután legalább 9 összetevőjét összegyűjtöttük. Minden stílusnak meg van a saját bónusza:
New Year: Kredit
Lunar: Harci XP
Magic: Free XP
Christmas: Legénységi XP
A gyűjtemény bónusz egyre csak növekszik majd, ahogy egyre több dekorációt gyűjtesz össze. A bónusz maximális szintje 50% lesz."

Ha ezeket fára konyhába kerítésre aggatjuk: Plusz, plusz kapunk négy 200% fejlesztett nénit (+1 bonus 200% férfi is leeshet valakinek) ami WOWS-ban egy-két kb. 15 szintű kapitánynak felelhetne meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56129 Írta: deaxus
deaxus válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Igen,ha úgy nézzük,ahogy írtad,akkor a Wot korrektebb,mint a Wows.Én itt vásároltam 6000-ért dobozokat,és kaptam 2000 ft-ért dublont,A Wotban vettem 3 dobozt,és kiszedtem belőle annyi aranyat,amennyibe került.
Itt nagy szerepük van a festéseknek és a zászlóknak,csak mindig fel kell aggatni a hajóra(jó lehet automatán is) és ez engem is zavar.De ez inkább azért van mert Én(is) a Wot-al kezdtem,és mindig próbálok hozzá viszonyítani.
De ez egy másik játék,másik fejlesztőcsapat,és itt szerintem korrektebb az üzletpolitika. Nyílván mert kisebb a játékosbázis.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56132 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Láda nyitás

deaxus írta: Igen,ha úgy nézzük,ahogy írtad,akkor a Wot korrektebb,mint a Wows.Én itt vásároltam 6000-ért dobozokat,és kaptam 2000 ft-ért dublont,A Wotban vettem 3 dobozt,és kiszedtem belőle annyi aranyat,amennyibe került.
Itt nagy szerepük van a festéseknek és a zászlóknak,csak mindig fel kell aggatni a hajóra(jó lehet automatán is) és ez engem is zavar.De ez inkább azért van mert Én(is) a Wot-al kezdtem,és mindig próbálok hozzá viszonyítani.
De ez egy másik játék,másik fejlesztőcsapat,és itt szerintem korrektebb az üzletpolitika. Nyílván mert kisebb a játékosbázis.

Deaxus!

Nagyából egyet értek, de a "korrektebb az üzletpolitika" kifejezést nem értem. Kérlek fejtsd ki.
Ez a WOWS szerencse játékosdi, nekem például sokkal visszatetszőbb mint a WOT-os.

Sajnos a WOWS-os event-eket angol tudás híján nem igazán tudom követni. (A mostani Santa Claus-osat is félre értettem. Azt hittem a felsoroltak közül minden jár, +egy hajó. Hát nem. Volt is belőle arcnyúlás mikor megírtátok az igazat. {Még most is fáj, [pedig én értettem félre,] annyira megörültem neki.})

Az érzésem szerint a WOWS-ot felárazták. (Nagyobb árkategóriában dobták piacra, mint a WOT-ot, stb. {minden WOT-hoz hasonló dologban 1.5, 2 szorzót érzek}.)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56134 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Láda nyitás
nem feltétlenül, a prémium idő pl ugyanannyi... :silly:

Azt azért tudd h ajándék dobozban csakis random dolgok vannak, hajó meg igen ritkán. Volt itt olyan is a tavaly, aki azért lamentált mert vett 5 ajándékdobozt, errefel csak zászlók effélék voltak bbenne, holott a 5 együtt belekerült egy kisebb prém hajó árába, szóval akkor az neki is járna, ha már annyit fizetett ! Alig tudtuk megvigasztalni :silly: Azt kell megérteni hogy a random alatt itt tényleg randomot kell érteni...

Ha 3 százalék a prém konténer esélye, akkor az kurva kevés, és hónapok telhetnek el mig kerül egy. S lesz benne 50 zászló... Szóval ez van...
Persze vannak gyanus körülmények is, pl gepeszpocok sorozata, mikor hetente nyitotta a prémkonténereket, elég sokáig. De na, attól még az is csak random lehetett... :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56139 Írta: deaxus
deaxus válaszolt a következő témában: Láda nyitás
"Nagyából egyet értek, de a "korrektebb az üzletpolitika" kifejezést nem értem. Kérlek fejtsd ki.
Ez a WOWS szerencse játékosdi, nekem például sokkal visszatetszőbb mint a WOT-os."

Arra gondoltam,hogy a Wot-ban minden a prém tankok körül forog.Pláne mostanában.De ezt biztos tudod.Itt azért a szupikontikból(ez most kicsit buzis volt :) ) eshet prém nap,dublon,talán még festés is(bár ebben nem vagyok biztos).A wotban szököévenként kaphatunk minimális aranyat.

Az ünnepi ládák egy dolog,mert igazából csak karácsonykor van ilyen,szóval ez nem mérvadó,de a karácsonyi mindenképp a wotnak kedvez.

Ahogy írtad Te is,az angol nyelv és a infók hiánya szerintem is gond,arrol nem beszélve,hogy pár dologért külön a weboldalon kell regelni.

Egy kérdés: nem gond ha telenyomjuk a topik(okat) dumával?Ha igen,akkor nincs egy beszélgetős,akkor oda átvinnénk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.253 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.