Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Konténer nyitás

Több
7 éve 2 hónapja #35240 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Öhm... ranked miatt történhetett, hogy a mai 2. konténernél szuperkonténert kaptam (10milla kredit), pedig nem is a szerencséset választottam? vagy csak begörcsölt a játék? :) vagy szupert bármikor adhat, nem csak a próbaszerencsénél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35245 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Láda nyitás
A kockánál nagyobb esélye van... De mivel többen írták hogy másból kaptak lehet, hogy a "váltóknak kedvez", bármelyiket is nyitották addig, vagy full random... CÉGTITOK...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Justice, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35257 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Már vagy 50 konténer óta nem nyitottam szupert, ha dobókockánál van nagyobb esélye, akkor mennyi lehet a többi esetén... :blink:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35263 Írta: Novilol
Novilol válaszolt a következő témában: Láda nyitás

Justice írta: Már vagy 50 konténer óta nem nyitottam szupert, ha dobókockánál van nagyobb esélye, akkor mennyi lehet a többi esetén... :blink:


Kb négy hete esett nekem. Azóta is minden nap 2-3 luck konténert nyitok de semmi. Ez kb 60-70 ládikó, amiből szuper nulla.
Viszont vannak olyanok akiknek pár naponta befigyel.
Szerintem simán random szám generátorral oldották meg, csak vannak a szerencsésebbek, és a kevésbé szerencsétlenek :-)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35264 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Én múlt év december vége fele nyitottam utoljára szuperkonténert. Naponta 2 konténer mindig megvan,hétvégén 3 is. Ki lehet számolni,hogy mióta nem dobott nekem szuperkonténert a rendszer. Pedig 95%-ban Próba szerencsézek... :(
De mondhajta a WG,hogy szuperkonténer előtt nem volt ilyen,szóval ajándék,tehát igy sem lehet egy szavam se...csak hát... :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35443 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Láda nyitás

Novilol írta:

Justice írta: Már vagy 50 konténer óta nem nyitottam szupert, ha dobókockánál van nagyobb esélye, akkor mennyi lehet a többi esetén... :blink:


Kb négy hete esett nekem. Azóta is minden nap 2-3 luck konténert nyitok de semmi. Ez kb 60-70 ládikó, amiből szuper nulla.
Viszont vannak olyanok akiknek pár naponta befigyel.
Szerintem simán random szám generátorral oldották meg, csak vannak a szerencsésebbek, és a kevésbé szerencsétlenek :-)


Ma nyitottam egy fejlesztett Hydro szuperkonténert és egyet 50 000 Free Xp-vel. Szóval befogom :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.258 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.