Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Konténer nyitás

Több
6 éve 11 hónapja #39276 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Láda nyitás

bimbumm írta: Üdv Urak!

Olvasgatom már egy ideje a fórumot, köszönet érte a szervezőknek, fenntartóknak, (első bejegyzésemhez mindenképp meg szerettem volna jegyezni ezt) és nem idegesítésképpen, de megosztom én is a szuperkonténer nyitásaim eredményét.

Tegnapi, vagyis ma éjfél utáni nyitással sikerült egy 30 napos prémiumfiókot kihalászni, és volt egy év eleji 10 millió kredites ami említésre méltó. Amiről nem csináltam képernyőfotót az két 50.000 szabad xp-s konténer volt még. És, hogy felborzoljam kedélyeket, ezidáig összesen kb 20 alkalommal kattintottam a szuperkonténerekre, mindig a zászlós nyitást választom 95 % -ban.


Na az ilyenek miatt tart ott a WOWS társadalom, ahol. Te röhögve kinyitogatod előttünk a ládákat, mi meg egyáltalán nem is kapunk. Ha igen akkor meg szemét van benne, abból is kevés... :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39278 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Láda nyitás

HardcorePunk írta: Na az ilyenek miatt tart ott a WOWS társadalom, ahol. Te röhögve kinyitogatod előttünk a ládákat, mi meg egyáltalán nem is kapunk. Ha igen akkor meg szemét van benne, abból is kevés... :)

Nem kéne a saját csapattársaidat lövöldözni, meg rage-elni állandóan. Akkor jönne az a konténer! :P :whistle: (Amúgy true story :( )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39279 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Én ártatlan-békés bárány vagyok, sose haragszom (na jó 1 évben egyszer), mégse jön a szuper :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39280 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Láda nyitás

VoiceOfTheVoiceless írta:

HardcorePunk írta: Na az ilyenek miatt tart ott a WOWS társadalom, ahol. Te röhögve kinyitogatod előttünk a ládákat, mi meg egyáltalán nem is kapunk. Ha igen akkor meg szemét van benne, abból is kevés... :)

Nem kéne a saját csapattársaidat lövöldözni, meg rage-elni állandóan. Akkor jönne az a konténer! :P :whistle: (Amúgy true story :( )

Rage az alap tesó :) Csapattársat meg csak akkor lövök, ha már rage-elek :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39283 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Láda nyitás

BigaC írta: Én ártatlan-békés bárány vagyok, sose haragszom (na jó 1 évben egyszer), mégse jön a szuper :D

Nálad meg kicsit agresszívebben kellene a ládákat kinyitni... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39334 Írta: gépészpocok
gépészpocok válaszolt a következő témában: Láda nyitás

VoiceOfTheVoiceless írta: Pocok! Mikor szoktál játszani és nyitni? Nap közben, vagy éjszaka? Mert amióta "csúcsidőben" játszom én például nem kaptam szupert. Régebben délelőttönként játszottam, és két hetente azért jött egy-egy.

Nincs olyan hogy állandó taktika. Mikor hogy játszok ahogy megvan a nyitás lehetősége nyitok és kész,van hogy reggel 9kor van hogy délután 6kor.Mindig a szupert kell választani és szugerálnia képernyőt és a lábadnál heverő kismalacot simogatni.Ha röfög jön a frigyláda............
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.