Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 9 hónapja #41732 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Dühöngő

James Onedin írta: Érdekes társalgás,egy duiapró nevű "játékossal".......Nem tudta fel dolgozni hogy le égettem a Yamatoját....Ja a végéről még le maradt hogy köcsög vagyok,mert műveltnek neveztem.... :) :)


Bocs, de Zao tényleg kurva idegesítő tud lenni egy Yamato kapitánynak :)
Én is sokszor szembesülök sajnos a mérhetetlen csalással, amit a Zao gyújtogatása művel, egyetlen amit tudok tenni, ha oneshotolom a ladikot. Különben hamuvá éget...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41733 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Dühöngő

HardcorePunk írta:

James Onedin írta: Érdekes társalgás,egy duiapró nevű "játékossal".......Nem tudta fel dolgozni hogy le égettem a Yamatoját....Ja a végéről még le maradt hogy köcsög vagyok,mert műveltnek neveztem.... :) :)


Bocs, de Zao tényleg kurva idegesítő tud lenni egy Yamato kapitánynak :)
Én is sokszor szembesülök sajnos a mérhetetlen csalással, amit a Zao gyújtogatása művel, egyetlen amit tudok tenni, ha oneshotolom a ladikot. Különben hamuvá éget...

Elhiszem,nekem is van Yamatom.De attól még nem kellene így viselkedni...Egyébként a történet után 1-2 órával Kzolival találkozott.Zoli meg Moskvával amortizálta le a Minotaurját.Írta is a srác hogy csaló az egész klán,és szidta őt is...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41734 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Dühöngő

HardcorePunk írta:

James Onedin írta: Érdekes társalgás,egy duiapró nevű "játékossal".......Nem tudta fel dolgozni hogy le égettem a Yamatoját....Ja a végéről még le maradt hogy köcsög vagyok,mert műveltnek neveztem.... :) :)


Bocs, de Zao tényleg kurva idegesítő tud lenni egy Yamato kapitánynak :)
Én is sokszor szembesülök sajnos a mérhetetlen csalással, amit a Zao gyújtogatása művel, egyetlen amit tudok tenni, ha oneshotolom a ladikot. Különben hamuvá éget...


óvatosan a oneshottal, mert azt meg mások tartják csalásnak. mondjuk van aki szerint az is csalás, ha eltalálsz valamit :)
mindegy, nem is ez a lényeg, hanem hogy a Moskva nem tud igy "csalni" ? mert most gondolkozom melyiknek rugaszkodjak komolyabban, muszáj vennem valami uj hajot...
85k a Moskva, 90k a Neptune, es párszáz k még a Henri, ott most vettem meg a hetest :)

namost a Moskva érdekelne legjobban mind kozul, de csak akkor, tényleg gyujt. engem általában sikerul...

egyébként meg mindentől függetlenül éget a zao, éget, de 1-1ben elég komoly kihívás neki a Yamato...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41735 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Dühöngő
A Zao megtudja enni a Yamatot ha más nemszol bele ez nem Ígéret ez tény:)
A Moszkva az egy más kategória eszméletlen módon képes gyújtani nagy távolságból de óvatosnak kell lenni mert nincs torpedó és egy párharcban sokszor jó volna, viszont a radar 11.7km lát tehát a ködben álló hajónak hatalmas ellenfél, így járt a nevezett úriember is oldalról telibe kétszer 4 citadel
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, vonKurz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41738 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Dühöngő

James Onedin írta:

HardcorePunk írta:

James Onedin írta: Érdekes társalgás,egy duiapró nevű "játékossal".......Nem tudta fel dolgozni hogy le égettem a Yamatoját....Ja a végéről még le maradt hogy köcsög vagyok,mert műveltnek neveztem.... :) :)


Bocs, de Zao tényleg kurva idegesítő tud lenni egy Yamato kapitánynak :)
Én is sokszor szembesülök sajnos a mérhetetlen csalással, amit a Zao gyújtogatása művel, egyetlen amit tudok tenni, ha oneshotolom a ladikot. Különben hamuvá éget...

Elhiszem,nekem is van Yamatom.De attól még nem kellene így viselkedni...Egyébként a történet után 1-2 órával Kzolival találkozott.Zoli meg Moskvával amortizálta le a Minotaurját.Írta is a srác hogy csaló az egész klán,és szidta őt is...


Ő szegény egy igazi elmebeteg, szid az mindenkit akit csak tud és lehet. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 9 hónapja #41747 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
érdekes az egik csatában ez

a köviben meg ez

azaz 5 perc allat megvakultam lebénultam és pupom is nött.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.322 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.