Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 7 hónapja #45034 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Gabrikovics írta: Lehetne az örömködőbe is mert ma egy olyan szalvót lőttem amit nem lehetne , DE mivel én is kaptam már ilyeneket amikor olyat lőttek belém amilyet nem lehetne ezért dühöngök
Tehát az Admiral Graf Spee-vel mentem a csata elején HE lőszerrel lövök később szoktam átváltani AP-ra .
A Spee HE lőszere 3200-at sebez max , én eltaláltam egy szegény Clevlandot három repeszgránáttal ami egy toronyból csak kifért , erre a szegény Cleve bekapott 22973 DMG-t és csobbant !
Na most akkor a három malac max sebzése 9600 DMG akkor hogyan kapott a cirkáló 22973 sebzést ? :woohoo:



Amúgy szép kör volt de eszembe juzott a múltkori eset amikor a Gneiseanu-val kaptam bombatalálatot 27865 DMG és csobbantam ! Na az pont ilyen volt hogy ez nem lehet igaz !


detonation
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #45046 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Benign_Wolf33

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #45047 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Gabrikovics írta: Lehetne az örömködőbe is mert ma egy olyan szalvót lőttem amit nem lehetne , DE mivel én is kaptam már ilyeneket amikor olyat lőttek belém amilyet nem lehetne ezért dühöngök
Tehát az Admiral Graf Spee-vel mentem a csata elején HE lőszerrel lövök később szoktam átváltani AP-ra .
A Spee HE lőszere 3200-at sebez max , én eltaláltam egy szegény Clevlandot három repeszgránáttal ami egy toronyból csak kifért , erre a szegény Cleve bekapott 22973 DMG-t és csobbant !
Na most akkor a három malac max sebzése 9600 DMG akkor hogyan kapott a cirkáló 22973 sebzést ? :woohoo:



Amúgy szép kör volt de eszembe juzott a múltkori eset amikor a Gneiseanu-val kaptam bombatalálatot 27865 DMG és csobbantam ! Na az pont ilyen volt hogy ez nem lehet igaz !

Mint "BCs" írta detonation. Magyarul felrobbant a p3be a hajó. A Gneisenaud szintén. Kaptál érte plecsnit (Ott van a második képeden) és fájdalomdíjjul néhány -100% detonation zászlót (Juliet Charlie)

worldofwarships.com/en/content/guides/signal-flags/
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #45056 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Dühöngő
Érdekes ellenfelem volt az előbb.Kb 20 km fölötti távolságból többször fel gyújtott a Brit 10-es bb-vel.Szinte csak állt egy helyben.Gondoltam hogy meg nézem a profilját.Furcsának találom hogy néha több szintet is ki hagyott,és 10-15 csata után szintet lépett.A német bb ágon pl 4-ről 8-ra ugrott...Lehetséges ez?Van ennyi xp a világon??Ennyi pénzt költ xp átváltásra???Képek.Azt látom hogy jók az eredményei,de lehetséges ez a gyors haladás???
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #45060 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

James Onedin írta: Érdekes ellenfelem volt az előbb.Kb 20 km fölötti távolságból többször fel gyújtott a Brit 10-es bb-vel.Szinte csak állt egy helyben.Gondoltam hogy meg nézem a profilját.Furcsának találom hogy néha több szintet is ki hagyott,és 10-15 csata után szintet lépett.A német bb ágon pl 4-ről 8-ra ugrott...Lehetséges ez?Van ennyi xp a világon??Ennyi pénzt költ xp átváltásra???Képek.Azt látom hogy jók az eredményei,de lehetséges ez a gyors haladás???


Hát vagy sok free xp-t gyűjtött ami majdnem 4k csata alatt elképzelhető vagy átváltotta Doubloon-ból. Tier5-6-7-8 hajókat simán ki lehet húzni 10-50 meccsből ha jól megpakolod zászlóval meg festéssel. De látszik hogy a tier8 angolt pl konkrétan átugrotta szóval minimum 250k free xp-t beletolt csak abba. A tier 4-ről 8-ra ugrásról meg ne is beszéljünk :lol:

Az tuti hogy barátunk vagy jól feltankolt free xp-vel 4k meccs alatt vagy nem keveset költ a játékra. :lol:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #45061 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Dühöngő

bontottcsirke írta:

James Onedin írta: Érdekes ellenfelem volt az előbb.Kb 20 km fölötti távolságból többször fel gyújtott a Brit 10-es bb-vel.Szinte csak állt egy helyben.Gondoltam hogy meg nézem a profilját.Furcsának találom hogy néha több szintet is ki hagyott,és 10-15 csata után szintet lépett.A német bb ágon pl 4-ről 8-ra ugrott...Lehetséges ez?Van ennyi xp a világon??Ennyi pénzt költ xp átváltásra???Képek.Azt látom hogy jók az eredményei,de lehetséges ez a gyors haladás???


Hát vagy sok free xp-t gyűjtött ami majdnem 4k csata alatt elképzelhető vagy átváltotta Doubloon-ból. Tier5-6-7-8 hajókat simán ki lehet húzni 10-50 meccsből ha jól megpakolod zászlóval meg festéssel. De látszik hogy a tier8 angolt pl konkrétan átugrotta szóval minimum 250k free xp-t beletolt csak abba. A tier 4-ről 8-ra ugrásról meg ne is beszéljünk :lol:

De ezért kérdezem 4000 csata után lehetett egyátalán ennyi xp-je vajon???Mert értem hogy aranyért tud váltani,viszont a csaták száma után kap váltható xp-t...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja James Onedin által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.317 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.