Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 5 hónapja #47545 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta:

Mydgard írta:

Storm írta: 0.6.15 Shimakaze Deepwater torpedók: 20km, 0,7km észlelhetőség. + torpedo reload booster. Mi a f**?!
Cirkálót és rombolót nem tud kilőni.

Ez szinte 100%, hogy nem így lesz.
sea-group.org/?p=3811&lang=en


Rombolot meg hatereset, de hogy cirkalot se sebezzen... Ez igy eletkeptelen variacio.

Ennyi kompenzáció tényleg kell neki, mert azért a 30db torpedó bármit eltüntet. Annak idején a Kitakami-t nem azzal az indokkal cserélték le, hogy rengeteg torpedót tud eregetni? Igaz, neki mindegy volt, hogy mire lövi ki őket.


Jah lesz bent 5 rombolo, 5 cirkalo, 2 bb. Ez utobbiakat kiszedik eloled. Jo jatekot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47546 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő

bontottcsirke írta:

Mydgard írta:

Storm írta: 0.6.15 Shimakaze Deepwater torpedók: 20km, 0,7km észlelhetőség. + torpedo reload booster. Mi a f**?!
Cirkálót és rombolót nem tud kilőni.

Ez szinte 100%, hogy nem így lesz.
sea-group.org/?p=3811&lang=en


Rombolot meg hatereset, de hogy cirkalot se sebezzen... Ez igy eletkeptelen variacio.


Gondold át amit most leírtál... Szerinted az korrekt lenne hogy van egy hajó ami elenged 30 torpedót ami a dd-n kívül bármit eltalál? Ezt a torpedo töltős dolgot egy shimakaze szintű hajón nagyon nehéz úgy belőni hogy az hasznos is legyen de ne legyen elképesztően OP


Te gondold at battya, hogy mit er az a 2x15 torpedod, ha nincs olyan hajotipus a jatekban amit tudnal sebezni: egy az MM eleve keves sebezheto celpontot rakott be (csak BB-k), ketto mire eszbekapnal mar ki is szedtek oket. Akkor bizony eregetheted a torpedoidat a semmibe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #47547 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az azsiai DD-kel rossz iranyba indult el a WG. Szegregalt sebezesu torpedok, meg jobban lebutiva esetleg... Aki aktiv DD-s nagyon jol tudja, milyen kiszamithatan az eredmenyesseg, van hogy torpedotalalatod sincs. Spotolo ellenseges DD-k, sonar, repulok, osszevissza kanyargo celpontok... Nem olyan OP-k a torpedos rombolok, mint sokan hiszik. Eleve nekik van a legrosszabb atlagsebzesuk, nem veletlenul. A rombolo akkor sebez tulnyomoreszt, ha amator az ellenfel, egyenes vonalu egyenletes mozgassal hajokazik, spot nelkul, elkoszal, rambozik stb. Minden egyeb esetben nem a sebzes a lenyeg, amit okozol, hanem a tamogatas amit nyujtassz a csapatnak: spotolsz es capelsz. Teljesen kiherelt torpedokkal (nem sebez rombit es cirkat sem) es a legyengebb agyukkal egy Shimikaze gyakorlatilag uszo fragge valhat mar a kozepjatekban, mintha egy uszkalo, zsiros CV lenne. Igy is szetkapja barki, ha spotolodik. A 15 torpedo meg csak felelmetesen hangzik, de van egy 2.5 km detect range mar ha elotte eleve fel nem deritettek.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja Mydgard által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47548 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Mydgard írta:

bontottcsirke írta:

Mydgard írta:

Storm írta: 0.6.15 Shimakaze Deepwater torpedók: 20km, 0,7km észlelhetőség. + torpedo reload booster. Mi a f**?!
Cirkálót és rombolót nem tud kilőni.

Ez szinte 100%, hogy nem így lesz.
sea-group.org/?p=3811&lang=en


Rombolot meg hatereset, de hogy cirkalot se sebezzen... Ez igy eletkeptelen variacio.


Gondold át amit most leírtál... Szerinted az korrekt lenne hogy van egy hajó ami elenged 30 torpedót ami a dd-n kívül bármit eltalál? Ezt a torpedo töltős dolgot egy shimakaze szintű hajón nagyon nehéz úgy belőni hogy az hasznos is legyen de ne legyen elképesztően OP


Te gondold at battya, hogy mit er az a 2x15 torpedod, ha nincs olyan hajotipus a jatekban amit tudnal sebezni: egy az MM eleve keves sebezheto celpontot rakott be (csak BB-k), ketto mire eszbekapnal mar ki is szedtek oket. Akkor bizony eregetheted a torpedoidat a semmibe.



Ezt írtam:

Ezt a torpedo töltős dolgot egy shimakaze szintű hajón nagyon nehéz úgy belőni hogy az hasznos is legyen de ne legyen elképesztően OP

1. ezt a báttya dolgot hagyjuk.
2.Olvasd rendesen el mire reagálsz először és akkor nem generálsz felesleges haszontalan kommenteket.
3.Nyilván számít hogy mit rak be szembe. Lehet az 2-5 csatahajó. de az is lehet hogy csak 1 van. Ezért is írtam hogy nehéz ezt belőni rendesen.
4. Te az elsők között lennél aki pl ide ír mert kikúrták torpedóval :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #47549 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
A DW torpedó csak 1 opció a 3 közül, szóval ha jön egy BB küldetés elő kell venni és lehet szépen használni. Nem muszáj minden csatába azt vinni.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47554 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő

bontottcsirke írta:

Mydgard írta:

bontottcsirke írta:

Mydgard írta:

Storm írta: 0.6.15 Shimakaze Deepwater torpedók: 20km, 0,7km észlelhetőség. + torpedo reload booster. Mi a f**?!
Cirkálót és rombolót nem tud kilőni.

Ez szinte 100%, hogy nem így lesz.
sea-group.org/?p=3811&lang=en


Rombolot meg hatereset, de hogy cirkalot se sebezzen... Ez igy eletkeptelen variacio.


Gondold át amit most leírtál... Szerinted az korrekt lenne hogy van egy hajó ami elenged 30 torpedót ami a dd-n kívül bármit eltalál? Ezt a torpedo töltős dolgot egy shimakaze szintű hajón nagyon nehéz úgy belőni hogy az hasznos is legyen de ne legyen elképesztően OP


Te gondold at battya, hogy mit er az a 2x15 torpedod, ha nincs olyan hajotipus a jatekban amit tudnal sebezni: egy az MM eleve keves sebezheto celpontot rakott be (csak BB-k), ketto mire eszbekapnal mar ki is szedtek oket. Akkor bizony eregetheted a torpedoidat a semmibe.



Ezt írtam:

Ezt a torpedo töltős dolgot egy shimakaze szintű hajón nagyon nehéz úgy belőni hogy az hasznos is legyen de ne legyen elképesztően OP

1. ezt a báttya dolgot hagyjuk.
2.Olvasd rendesen el mire reagálsz először és akkor nem generálsz felesleges haszontalan kommenteket.
3.Nyilván számít hogy mit rak be szembe. Lehet az 2-5 csatahajó. de az is lehet hogy csak 1 van. Ezért is írtam hogy nehéz ezt belőni rendesen.
4. Te az elsők között lennél aki pl ide ír mert kikúrták torpedóval :)


Figyelj csak okostobias, azt megfigyeltem hogy nekem valamiert kulonoskepp szereted magyarazni a magadet. Hogy miert, azt nem tudom.
1. Alapvetoen nem veled kezdtem a diskurzust.
2. Ha mar belekotnyeleskedsz, probald meg ne fellengzos, nagyszeru stilusban.
3. Az MM nalam gyakran rak 1-2 BB-t (nem tudom neked maskepp sorsol e), a tobbi minden mas hajotipus, igy a cirkalot es rombolot nem sebzo torpedok ergo senkit sem sebeznenek. Ebbol lehet neked 15, 30 de 45 is. Erre probalnek ravilagitani neked, de ugy latom nem sok sikerrel.
4. Ez netto sertes, valakivel osszekevertel. Nyugodtan visszaolvashatod a hsz-eimet mikor es mire nyavajogtam es panaszkodtam, igy valotlansagokat ne irkalj. Koszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.324 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.