Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
5 éve 5 hónapja #55875 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tier9/10 mint megvásárolt, igaz? Mert akkor Republicot nem vettem még meg, fölöslegesnek tartom most, de Iowa, Izumo, Grobe, Kitakaze, Yuugumo, Buffalo nincs bent

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55887 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
350 kts a t10es repcsik max sebessége TST szerón... start után 30 secen belül a pálya felén túl Northon... Biztos jó, és balanced lesz ha így marad, de legalább viccessége élvezhető! Amíg egy DD Cap-el 3 * 3-4 rakéta pakk ment rá csak tőlem....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55888 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mostanában hogy egyre több időt tudok fordítani a WoWS-ra. Így egyre több küldetést teljesítek.
Felmerült bennem a kérdés, hogy hogyan tudom megnézni, hogy egyes küldetésekre mit kapok. Mert ha a kikötőben rámegyek a küldetésekre, csak a feltételeket látom, de a jutalmakat nem.
Nem mindegy, hogy egy plecsnit kapok a küldetésnél, vagy pedig hajót, szenet, egyebet...

Tegnap megszereztem a Rasputint. Bár sokat még nem játszottam vele, de pár adat, meg érzés róla:
Lő táv 14 km.
Kicsit gyorsabb (mind sebesség, mind gyorsulás, mind forgásban), mint a N Carolina alias, Leviatán. (Annak 15 km a lő távja.)
4 toronyba 3 ágyúja van. amik sokkal pontosabbak, mint az N Carolina-é. (Neki viszont nincs szórás csőkentője.) És olyan 12-15 mp alatt újratöltenek. (Ennek mondjuk az a hátránya, hogy nem tudod a lövések között szembefordulni az ellenféllel, mert már fél fordulat alatt betölt.) Toronyforgásban is lekörözi a N Carolinát, de ha mind a 4 tornyot használni akarod jobban be kell fordítani a hajót mint az öreg hölgyét.
Tulajdonságai (by Greendevil97):
"Inverziós töltet II: az okozott sebzés felét átalakítja saját hp-vá. dupla annyit hajóhátrányban
Jelblokkolás: egy ellenfél hajó se tudja addig használni a képességeit" Ez kb. 30 mp-ig hat. De addig az ellenfélnél nem használhat semmilyen szellem képességet. Tehát ha N Carolina elnyomja a javítót vagy a Benson alias Ghoul tűnik el 5 km-en belül, akkor szívathatod őket ezzel.

Legnagyobb előnye, hogy nincs felépítménye, így számomra mozgásban nehéz eltalálni.
Nekem még nem sikerült visszatöltést elérnem saját lövésből.
Bár sok a Hp-ja (200 000), de mivel nem igazán tud visszatölteni saját erőből, ezért egyedül nem érdemes belerohanni az ellenfél elé. Mindig a N Carolinákkal érdemes menni, hogy Hp kapjál tőlük.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55889 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Dühöngő

hadtjuk írta: Mostanában hogy egyre több időt tudok fordítani a WoWS-ra. Így egyre több küldetést teljesítek.
Felmerült bennem a kérdés, hogy hogyan tudom megnézni, hogy egyes küldetésekre mit kapok. Mert ha a kikötőben rámegyek a küldetésekre, csak a feltételeket látom, de a jutalmakat nem.
Nem mindegy, hogy egy plecsnit kapok a küldetésnél, vagy pedig hajót, szenet, egyebet...
.


A küldetések leírásánál a jobb felső sarkában van egy ikon (horgony van rajta), ha arra ráviszed az kurzort, akkor kiírja, hogy mit kapsz érte.
Ha több lépcsős a küldetés, akkor a leírásnál is több vízszintes csík lesz egymás mellett (dátum alatt). Ha azokra ráviszed a kurzort, akkor kiírja, hogy mit kell teljesíteni, és mit kapsz érte.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55891 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezt most találtam.
Ki tudja mit rejt?
WOWS December

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55893 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
lehetne picit konkrétabban?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.300 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.