Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
3 éve 11 hónapja #63772 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha jól értelmezem, akkor aki megvette az Ochakov és a Pjotr Bagration valamelyikét,és/vagy megszerezte (pénzért vagy tokenből) a Mikoyan-t, akkor ez a Sea Trial misszió (7-7 győzelem ezekkel a hajókkal) hetente ad 7x30 (Ochakov/Bagration) illetve 7x15 (Mikoyan) szovjet tokent. Tehát akinek hamar meglett a Mikoyan akkor azzal is lehet szerezni maximum 4x7x15=420 szovjet tokent. Hetente adja be ezt a Sea Trial missziót a rendszer "frissítve"

www.wows-gamer-blog.com/2020/05/sea-trials-2020.html
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63781 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hangulatjavítónak a JB-hez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63783 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mindenki torpedózni akar és majdnem full hp-an broadsideba állnak inkább ami nagy hiba kb minden cirkálónál. Szépen türelmesen ki kéne várni, mert a JB a reload boosterrel nagyot tud büntetni az ilyenért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63908 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amikor a győztes csatával rontom a statom :D egész csata alatt engine boosttal kellett rohanni a sebzés után :D
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63968 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mielőtt valaki meglepődne, hogy holnap nem tud tengeralattjáróval játszani: Belépéskor kap naponta egyszer tengeralattjáró zsetont, amit egy random csomagra válthat be. A 7 random csomag egyikében van a 3 tengeralattjáró, a többi 6-ban 500 szén van. Igy oldják meg, hogy ne legyen sok tengeralattjáró az első napokban.
(gondoltam kiírom, mielőtt a dühöngőben elindul a lavina)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Jaszon, BacsaA, Andurin77, Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63971 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Bevallom örülök, hogy külön játékmódban lesz. Amikor meghallottam, hogy lesznek tengeralattjárók örültem neki és kifejezetten érdekelt egészen az első tesztszerveres videókig. Amint megláttam a kb egy perces újratöltésű, viszonylag gyors és pingeléssel nyomkövető torpedókat ami pingelt változatban instant citadella sebzést okoz még akkor is ha a hajó orra első 10 centiét érinti az nekem már nem jött be annyira. :D Mindenesetre megvárom milyen lesz. ;)

A mostani hordozó játékról nagyon sokan mondják, hogy borzalmas és megölte a taktikát. Csak azért van még bent, mert a wg túl sokat költött erre és nem akarták veszni hagyni a dolgot és ezért is "erőltetik" a küldetések és direktíva küldetések alatt. Nekem személy szerint bejön a cv de pont az ilyen vélemények miatt jó, hogy randomban még nem lesznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.352 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.