Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
3 éve 6 hónapja #65344 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha másnak is szarakszik a szép új foltozás, hátha ez segít neki.



link

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65347 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mit tud az a tetű CV h az eddigi legdrágább hajó lesz? :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65348 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A Hot fix-et feltelepítettem.

Nálam használt valamennyire a dolog. Kevésbé népitáncolnak a hajók, mikor felspottolódnak.

Az USN Steel hordozó meg... nézni kell róla videót.

A rombolósok megnyugodhatnak, őket nehezen tudja támadni, ha csendben vannak. Nincs ugyanis kísérő vadásza. Máshogyan meg képtelenség a rakétás rajt célra tartani.

Hogy mitől lett a legdrágább, amúgy nem tudom. Nekem biztosan nem lesz, mert nem gyűjtök acélt. Ranked csaták nem az én idegrendszeremnek van kitalálva.

Majd ha sokan lesznek, majd kitapasztalják a csatahajósok. Biztos ők lesznek az elsődleges célpontok neki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65349 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
ez gyakorlatileg egy damage farm cv, randomra. Mást nem tud. Kompetitívben nincs helye
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65355 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Úgy tűnik, jól sikerült a foltozás, foltozása.

Jól támadhatóak hordozóval is a célpontok. Nem lettek gyengébbek a légvédelmi eszközök, sőt. Arra céloztam (a célpontokon kívül), hogy célpontok megközelítésekor nem kezd el - jelenleg - őrült csúszkálásba, laggolásba a játék. Ezt eddig is így kellett volna.

Jól célra vezethetőek a rajok és nem kell teafűből, madárcsontokból megjósolni, vajon hol fog lenni a célpont, ha végre befejezi a laggolást a játék.

Közben örömmel tapasztaltam, hogy bizonyos fokú, játékba is beillesztett teljesítmény megjelenítés végre engedélyezett lett az EU szerveren is. Eddig ilyen csak a RU szerveren volt engedélyezve.

Sokat segít - legalábbis nekem - az erősebb játékosokra a fókuszálást. Minél jobban lekötni és minél hamarabb visszaküldeni a kikötőbe.

Nagyon érdekes tapasztalatot adott például az egyik csatában. Már kezdtem megszokni az új jelölést, mikor egy olyan csatába kerültem, ahol nem jelent meg egyetlen hajó mellett sem a teljesítmény jelölés. Biztos voltam benne, hogy a fene a jó dolgát ennek a MOD-nak, 3-4 csata után máris bedöglött.

Nem döglött be. Akiket fel spottoltam, kb 8-9 célpont, azoknál nem volt. Nem is ez az érdekes. Nulla!!! célpontot sikerült odaát elmeríteni a csapatunknak és 12 perc alatt vesztettünk. Érdekesnek találom. Majd a későbbiekben még figyelem az esetleges hasonló helyzeteket.

Mint a háborúban is, itt a játékban is fontosnak tartom a hírszerzést. Minél több információt begyűjteni az ellenfélről. Tartózkodási helyük, irányuk, csoport összetétel, stb. E mellé jön a csata elején annak ellenőrzése, hogy ki milyen plecsnit, kitűzőt használ. Mindig megnézem az ellenfél hordozóját. Ha megvan neki az Elite kitűzője, akkor fokozottabban próbálok vigyázni a csapat hajóira. Ugyanígy megnézem a top hajók kitűzőit is. Gyakran nyújtanak hasznos infót.
E mellé jön ezután számomra az Aslan's csomagban megtalálható, teljesítmény kijelző. Mutatja a Win ráta értékét, számmal a PR értéket (azt hiszem azt mutatja) és színnel a besorolását. Ez utóbbit figyelem csak, csata közben. Lila harcosok azonnal elsődleges célpontok, mivel nagy valószínűséggel jobb játékosok, mint a piroskásak, így több kárt is tudnak okozni a csapatomnak.

Kicsit tartottam tőle, hogy jelentősen lassítja, csökkenti az amúgy is kevés FPS számot, de jól sikerült a foltozás és kifejezetten jól tartja magát, sőt, ki merem jelenteni, hogy nálam jobb lett, mint a 9.8 folt esetében.

Hoztam néhány képet, mit is látok csata kozben. természetesen a MOD engedélyezett és jóváhagyott, mint minden más, ami bekerülhet az Aslain's MOD csomagba.





A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #65360 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nagyon jó . Ezzel sikerül még rosszabb chat környezetet teremteni . Kb 1 hónapja nincs kedvem játszani , lehet érdemes lenne letörölni ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.328 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.