Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #30067 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
hogyan, lehet az ilyen modokat szűrni?? :unsure: s már egy éve?
Érdekes h a wotban most jutottak el addig h büntettek pár csalót...


Ami szintén érdekes, jól megfigyelhető h a cheat a mellette levő cirkálónál mind a vizvonalra célzott, a nem páncélozott részt lőtte, nem a törzset v felépitményt, ahova általában célzunk. A páncélt is figyelte vajon? S jól látszik a citadellák nagy száma :S
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #30068 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: hogyan, lehet az ilyen modokat szűrni?? :unsure: s már egy éve?
Érdekes h a wotban most jutottak el addig h büntettek pár csalót...


Van rá megoldás! Szerver oldali ellenőrzés.
Láthatod te magad is,nem mindegyik móddal indul el a játék. És ha el is indul, közel sem biztos, hogy csatába is berak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #30069 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
hmmm, azt mondod, Grievous csatából való kidobódásai egy egy ilyen ellenőrzésnek is köszönhetőek? :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #30070 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azt nem tudom, hogy maga a csata közben milyen scriptek futnak le!
De a gyanús és valamiért hibásnak ítélt modok miatt már a játék sem indul, vagy csatába se enged a szerver!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #30072 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő

Fujipapa írta: Ez a warpack dolog már régen lefutott lemez! Legalább egy éve nincsen már csaló mód a játékhoz, tudomásom szerint!


sajnos nem, warpack néven él még mindig. nem rakok be semmit róla, de kis googlizással bárki megtalálhatja, hogy a legújabb verzióhoz is van már pakk, 2 órás kipróbálásra ingyen is letölthető.
szerintem a WG következő lépése ennek a bannolása lesz, érdekes lesz olvasni a csalók listáját (WoT-nál ha jól tudom kitették), hogy vajon ezek mennyire top/híres/nagyarcú játékosok voltak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #30074 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Dühöngő

BigaC írta:

Fujipapa írta: Ez a warpack dolog már régen lefutott lemez! Legalább egy éve nincsen már csaló mód a játékhoz, tudomásom szerint!


sajnos nem, warpack néven él még mindig. nem rakok be semmit róla, de kis googlizással bárki megtalálhatja, hogy a legújabb verzióhoz is van már pakk, 2 órás kipróbálásra ingyen is letölthető.
szerintem a WG következő lépése ennek a bannolása lesz, érdekes lesz olvasni a csalók listáját (WoT-nál ha jól tudom kitették), hogy vajon ezek mennyire top/híres/nagyarcú játékosok voltak.


Láttam, és ez már legalább egy éve nem működik, de a verziószámot frissítik mellette, mert még biztos van olyan lúzer aki küld nekik pénzt!

ui: De töltsd le és próbáld ki, meglátod!
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja Fujipapa által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.302 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.