Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35375 Írta: Ucsida
Ucsida válaszolt a következő témában: Dühöngő


Itt is elsőnek halt, de nem hiszem hogy torpedóval csinálta. Kolléga írta, hogy neki ez ma már a második ilyen csatája, látszik, hogy nincs azonos játékos a vízen, (rajta kívül) úgyhogy nem egyedi alakítás és nem csak hordozóval. A halott persze nem szólt semmit.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Ucsida által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35391 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én is csináltam egyszer... kiváncsi voltam, hogy XP-z... De nem akartam a Co-op statom elrontani (utólagos érv)...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35457 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Benign_Wolf33 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35461 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Dühöngő

Ucsida írta: Itt is elsőnek halt, de nem hiszem hogy torpedóval csinálta. Kolléga írta, hogy neki ez ma már a második ilyen csatája, látszik, hogy nincs azonos játékos a vízen, (rajta kívül) úgyhogy nem egyedi alakítás és nem csak hordozóval. A halott persze nem szólt semmit.


egy dolgot bírok még elképzelni ahogyan tudod sebezni magadat, ha nekimész egy másik hajónak, de ez nagyon lassú dolog... valaki lesebezte, aztán a maradék 500 hp-ját lemorzsolta valakin ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35474 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Neem, asszem leesett h hogy. Pink volt, olyankor amit sebzel csapattársnak, ugyanaz levonódik tőled is. ergo, kezded a sajátjaidat lőni, ugyanannyi mintha magadat lőnéd :evil: :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35500 Írta: Ucsida
Ucsida válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem nem! A semmi közepén volt egy perccel a csata kezdete után, egyszer csak felrobbant, nem sebzett senkit, mindenki full HP maradt. A robbanás előtt nem írt rózsaszínnel sem semmit, hogy barátot roncsol valaki. Mikor kiírta a minimapp fölé a killt, ott is csak egymaga szerepelt. Mi is csak kamilláztunk, meg az ellen is. Sajna DD-vel akkor nem volt időm fotózgatni, csak a végén. A 0 XP-s rombolónak sincs köze a dologhoz, máshogy hozta össze.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.283 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.