Amerikai repülőgép-hordozók

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #47455 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Alex0303 írta: Emberek, ma vettem észre, ma játszottam először hordozóval a frissítés óta. Mit csináltak ezek az ÁLLATOK az amcsi hordozókkal??? Az hogy milyen erős vagy gyengébb lett a hajók elleni támadóereje az teljesen mellékes, ha ép összeakad egy japán hordozóval aki lealázza az égről és van olyan mocsok ez a program, hogy direkt úgy rakja össze.
Az imént ép próbáltam, hát már szánalmas volt, a japán hetes 2 vadásza folyamatosan ott fityegett egyik a térkép bal a másik a jobb harmadában és azonnal lecsapott a gépeimre és az én egyszem vadászom igen kevés volt, pedig tökig fel vannak fejlesztve moduloknál, felszereléseknél és kapitánynál is, még a +1 repülő is megvan a rajban, többet nem lehet hozzájuk tenni, de mégis 1-1 japán rajjal megütközve így sem tudtam mindig győztesen kijönni, ha igen is max maradt 1 vadászom. MINDEKÖZBEN pedig az ő másik vadássza alázta a bombázóim, torpedóbombázóim és még ha ez nem lenne elég, MINDEKÖZBEN az ő KÉT-KÉT bombázója és torpedóbombázója meg vígan tette a dolgát.
IDIÓTA AGYATLAN WG! És még mekkora örömmel tolja a pofádba mind ezt a Dása!

u.i. és volt valamiféle kompenzáció? Mert nem kevés XP kellett 1-1 szintnél kifejleszteni a hordozó változatait, hogy milyen repülő-összetételt szeretnél használni!!!

Eddig meg a japánok féltek az amerikai cv-ktől... Kaptál olyan bombázókat, amik képesek akár full hp-ról kiszedni hajókat. Ezt ellensúlyozták azzal, hogy magadat nehezebben tudod megvédeni.

Minden hajótípusnak vannak erősségei, amik ellensúlyozva vannak gyengeségekkel. Ha lenne pl. a Lexingtonnak 3 vadászraja + AP bombázói, gyakorlatilag nem lehetne vele mit kezdeni.

Minden kifejlesztett modul után (amit kivettek) kaptál free xp-t.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47465 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
PTS-en próbáltam a Midwayt. Az AP bombázók desszertnek eszik a német BBket de a torpedóraj és a vadászok elég könnyen elhullottak. Elvileg még mindig a japó a király..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47467 Írta: Plehr
Plehr válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
manuálisan dobjátok a bombát vagy automatán?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #47471 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Storm írta: Eddig meg a japánok féltek az amerikai cv-ktől... Kaptál olyan bombázókat, amik képesek akár full hp-ról kiszedni hajókat. Ezt ellensúlyozták azzal, hogy magadat nehezebben tudod megvédeni.


Azért eddig a 95 AA értékes lexim nem volt nagy bajban ha épp nem dobáskor doptak rám is... az más tészta, hogy ha már van vadász squad akkor egyből te leszel a hibás, hogy ha valakire dobnak a térkép túl oldalán...

Na mindegy még egy hajó, ami megmarad "majd ha lesz küldi"-státuszban... ja és persze a Shokakura kaptam meg a Halloweeny camo-t... most nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek..

//
90% manuális nálam
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47486 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Én arra lennék kiváncsi, hogy aki megvette az Enterprise-t mondjuk direkt az ap bombázók miatt, azt fogják -e valamivel kompenzálni, hogy kidobott 15k-t az ablakon... Merthogy így most a 7-es repcsik miatt elég gyalázatos. Nem kicsit kell jónak lenni CV vel, hogy egy Lexit vagy Shokakut legyőzz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47487 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

HardcorePunk írta: Én arra lennék kiváncsi, hogy aki megvette az Enterprise-t mondjuk direkt az ap bombázók miatt, azt fogják -e valamivel kompenzálni, hogy kidobott 15k-t az ablakon... Merthogy így most a 7-es repcsik miatt elég gyalázatos. Nem kicsit kell jónak lenni CV vel, hogy egy Lexit vagy Shokakut legyőzz.

Miért lenne kompenzálva? Aki a Kaga-t vette meg? Tier 6os repülők akár tier 9be, ott mi a kompenzáció?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.257 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.