Brit repülőgép-hordozók

Több
5 éve 2 hete #59019 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Csak nekem tűnt úgy, vagy a rakétások támadásnál sebességet vesztenek? Legalábbis ma 2x támadtam volna egy dd-re, belassultak és emiatt nem értem pont el a dd-ket...







6 pontos a kapitány....
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #59022 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Csak neked.

Nem lassulnak be közvetlen támadáskor. Inkább az lehetett, hogy nyomva felejtetted a gyorsítást, ami menet közben elfogyott és csak annyit tudott ismét gyorsítani, ami visszatöltődött.

Amúgy meg a másik két hordozóhoz képest bűn lassú a rakétás raj ezen a CV-n.

Mondjuk, ha nem teljesen fogalmatlan a csapat, akkor T8-ban is lehet időnként alkotni.

Nem győztek gratulálni, mikor az elején kiszedtem torpedóval a rombolót. Nem véletlen volt természetesen. Olyan pánik, meg görcs érződik néha a játékosok mozgásán, mikor támadó rajt látnak, hogy gyakran válnak e miatt könnyű célponttá. Pedig a torpedó is bűn rossz ezen a hordozón.




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #59024 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
lehet, néha rányomok a gyorsításra, felszálláskor is, mert pár gép piszok lassú...

huh, egyik meccsen most nem tudom bugot fogtam ki, hogy nem tudtam a kamerát forgatni, felküldtek egy squadot, akkor néztem ,hogy nem forog, visszahívtam, a hajónál se történt semmi, felküldtem egy újat és annál már helyrejött, csak ugye -1 támadási lehetőség...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete - 5 éve 2 hete #59035 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
2 pocsék kör után (ranger t8-ban bukó, 30k sebzéssel, majd shoukaku győzelem 30k sebzéssel t9-ben) jött ez a meccs, végre egy értelmes sebzés, de a csapatot hiányoltam Xd










amúgy szép és látványos ez a függönyszerű bombakioldás, de lehet B-24-esekkel jobb lett volna, mint ezekkel a repcsikkel Xd vagy melyiket küldték egyszer japán ellen cv-kről, majd a személyzet kína felett megpróbált kiugrani
ja igen, 12 torpedó találat, 0 flooding, ok -.-" (nem oltottak tüzet támadás elött, max 1x)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hete Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #59041 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Nagyon szép kör !!! :cheer: :cheer: :cheer:

látod megy ez B)

nerfelték a flooding - ot, meg a flooding idejét is, már közel nem sebez annyit, mint régen
A bombázók szerintem a brit CV - k erősségei

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #59042 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit repülőgép-hordozók
Ha a bombázók B-29-esek lennének, akkor jobb lenne a bombázás, special attack lenne a nuke :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.322 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.