Japán repülőgép-hordozók

Több
8 éve 5 hónapja #8851 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Nos, én kerültem hasonló helyzetbe, mind a két cv rám vadászott a vadászaival :silly: aminek a vége az lett, hogy állandóan, vagy a saját cv-hez mentem vissza AA védelemért, vagy a csapat hajóihoz. AZ egy szem vadász kötelékem harcolt, igazi bansay szellemben. :silly: Igaz nem sok hasznosat tettem, de a két cv addig is velem foglalkozott, nem a csapatom hajóival. Viszont, torpedóval szedtem ki egy rombolót, érdekes volt :lol: a kis hamis meglepett minket, két fedezetlen cv-t. Persze az összes gépünkkel rárepültünk :whistle: el is süllyedt a kiscsávó :evil: Szóval meg van a második tiszta égbolt egy japó cv-vel :woohoo:

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #9003 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Ma megint elővettem, de ellennél 2 bogue, nálunk 1 és én zuihoval. 5k sebzést bevittem torpedóval, mire elpusztult az első hullám, mindenből! (3 vadászraj + 1-3 cirkáló)
Utána küldöm az újakat másmere, de jön a két vadász, mindenkit visszahívtam, csak a vadászokat hagytam kint csaliként, nehogy odaveszenek a többi gép. Ennyi volt a meccs, AA-val leszedtem még 2-3 gépet és ellen elvesztette az összes pontját.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #9026 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Nálam is véget ért a Zuiho korszak, megtörtént a kifejlesztés, és sikerült méltó módon búcsúztatni a hajót!!!
Pedig US cv-k voltak ellenem... A japó hatos cv-ről meséljetek már nekem, mivel érdemes menni, melyik setup a megfelelő?

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #9122 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Nos meg van a Ryujo, az első csata vele, olyan so so kategória. Már kérdeztem, de tudnátok róla mesélni? Mik az erősségei illetve a gyengéi a hajónak? Fejlesztésben mire figyeljek?

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #9129 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

GaiusHun írta: Nos meg van a Ryujo, az első csata vele, olyan so so kategória. Már kérdeztem, de tudnátok róla mesélni? Mik az erősségei illetve a gyengéi a hajónak? Fejlesztésben mire figyeljek?


hát, nagy csodák nincsenek, ugy mozog mint a Zuiho, 7+-n egyébként ez fel fog menni 33-35 csomóra, ez már azt jelenti hogy ha idoben kiszurod a front lukas részét, egy cirkáló, de igazából egy romboló se ér utol.
Ryujonál ez még azért nincs teljesen igy...

viszont innentol mar el a 12 vadászos opcio, cserébe nem nagyon tudsz csinálni majd hajokkal semmit, vagy durva bombázó erő, viszont csak 1 vadász század...

szerintem japánok alapvetoen az 1 vadászos opcioval jonnek, independence meg vagy 6, vagy 12 vadasszal, de ezzel az utobbival az jar, hogy nem lehet torpedosa, az meg nagyon nagy baj.
legáltalánosabb independence setup szerintem az alap setup, azaz 1 vadász, 1 torpedo, 1 bombázó, igy nem nagyon lesz szukseged a 3*4 vadaszos setupra, masreszt viszont itt meg eleg olcso xp-ben is, meg creditben, szal kiprobalni ki lehet...

7-8 már sokkal egyértelmubb , ott 2*4 vadaszod lesz a tobb bombazo melle...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #9139 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

hat, ezt megnyertuk. sima ugy volt 3-0 ide.
masreszt, ez remekul mutatja, hogy elvi eselyem se volt megnyerni, ha 2 vadasszal jon nem fogom tudni megallitani a torpedoit, o viszont cirkaloval siman bevedi magat...

egy hibat kovetett el az idiota Midway, vadasz setuppal jott...

alapesetben az a vadasz setup problemaja, hogy nem lehetsz ott mindenhol.
nem vedheted a sajat hajodat, es a terkep mindket sarkat+oldalalt egyszerre.

a tamado lecsaphat barhol, szal nehez, nagyon nehez...

Hakurionnal en egy darabig poenkodtam vadasz setuppal, es az sem egyszeru tortenet, nem igazan hatekony, hiaba van 4 vadaszom, egyszeruen keves...
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja vonKurz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.