Japán repülőgép-hordozók

Több
5 éve 5 napja #59297 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Nekem még elég kevés csatám van T10-ben a hordozókkal (38-17-17)

Nem tartom elképzelhetetlennek a magas átlag sebzést, hiszen a statisztika is ezt mutatja.

Azért nem erőltetem a T10 csatákat, mert drága. Közben meg ugyan annyi, ha nem több a birka játékos, mint alacsonyabb szinteken.

A fejlesztések erősen csökkentették a kredit tartalékaimat, így van még egy ok, amiért nem erőltetem a dolgot.



Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 napja #59303 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Asszem ez a meccs nagyon rajtam nem múlott...










természetesen 2 cv, mindkettő ellennél prém, mert miért ne... mindenki rakja le a vadászokat, hogy ne lehessen semmit csinálni, csak a sajátomat úgy látom folyton, hogy elhullanak a semmitől

Utána 2x 10, 50 ilt 30k dmg-gyel, a 2. meccsen 2 mino + 1 worcester volt a végén, könyörgöm, mit kellene csinálnom mino és worcester ellen? szemből menve s szétszetde a low hp-s mino a dive bombereimet, aztán írta a chaten az egyik, hogy nem szemből mentem rá.... (írta, hogy szemből menjek rá korábban), de ha jobbra balra 10-15 fok nem szemből kategória akkor mi? -.-" (utolsó voltam és más ellenfél nem volt), aztán 4, meccsen 60k dmg összejött nehezen és végre győzelem volt...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 napja - 5 éve 3 napja #59330 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Kicsit megnyugodtam. Túl sok minden nem változott a foltozás után.

Láthatólag a birka játékosok is maradtak. Simán nyerhettünk volna.

Szépen alakul a Kaga paraméterezése is nálam. Ha nem T10-ben kell vele menni, már egészen jól dolgozik.





Szerk.: A Pink szín meg azért van, mert tegnap este egy ... "csapattárs" szerint nem megfelelően játszottam, vagy valami hasonló és visszafordult és közel jött és lőni kezdett. Kb 40% HP elvesztése után meguntam a dolgot és kirobbantottam a vízből. Azt hiszem 5 csatára kaptam színt. Valamit írt rám a kikötőben, de .. "Black List On!"
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 napja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 napja #59336 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
pf, nem egy nagy sebzés, de legalább volt sebzésem, a furisous meccs után....
amúgy üdv a TFK-s emberkének ismét :)



aha, kedves játék, kérlek, mesélj még erről a max 2200-ról és a folyamatos 600-700-as sebzésekről :dry:






Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 napja #59367 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
A Kaga hordozó használatához írok néhány megjegyzést.

Az eddig is tudott dolog volt, hogy T7 gépekkel van felszerelve, viszont abból nagyon sokkal. Megfelelő modul használata esetén, összesen 102 gép van a fedélzeten.

Úgy gondolom, hogy érdemes ezt kihasználni.

Mivel gyakran megy T10 csatában is, így nagyon óvatosan kell a támadásokat kivitelezni.

Azt bizonyára észrevettétek, hogy a legtöbb gép akkor hullik le, mikor már oldottuk a fegyvert és távolodunk, illetve forgolódni próbálunk, újabb támadáshoz előkészülve. Ebből következik, hogy:

1. Ne vigyünk több gépet, mint amennyi egyetlen támadásra elég.
2. Ne forgolódjunk. Egy támadás, majd elszakadás, esetleg másik célpont támadása.

Ezt azért kicsit finomítani kell. mivel egy támadásra elegendő gép nem jut el egy T10 hajóig. Ezért úgy módosítanám, hogy két támadásra elegendő rajt vigyünk.

Ez utóbbit már minden CV játékos jól ismeri. A raj egy harmad részével dobjuk el a támadóeszközöket. Mindig. Természetesen biztonságos helyen és közel a hordozóhoz, hogy hamar visszatérjen a támadó raj.

A maradékkal támadjunk. Igyekezve felderítés után, a megfelelő pozícióból támadni, alaposan felgyorsítva, hogy ezzel is csökkentsük a célpont reakció idejét. Támadás után nagy sebességgel távolodjunk olyan irányba, ahol vélhetőleg nincs a közelben további célpont. Ha esetleg maradt még elég gép a rajban, meg lehet kísérelni másik célpontra újabb támadást. Ne forgolódjunk a légvédelmi zónán belül. Csak veszteségeink lesznek.

Mivel érdemes támadni?

A Kaga esetében meglepő módon a torpedó vető rajjal. Mindent eszközt, modult, skill-t ennek rendeljünk alá.

A támadás dinamikája. Nevezzük így.

Első körben - főleg T10 csatában - rakétás rajjal derítsünk fel minél több ellenséges hajót. Támadásra ne vesztegessük az időt.

Második körtől kezdve folyamatosan támadjuk a nagy és lassú csatahajókat, torpedó rajokkal. A korábban leírt tartalékolós módszerrel. Igyekezzünk minél kevesebb veszteséget elszenvedni.

A csata végső kimenetéig szinte biztosan elegendő lesz a torpedó rajunk. Nem akartan magam sem elhinni, míg ki nem próbáltam. Takarékosan, nem kapkodva, csatahajókat támadva, egészen a csata végéig nem fogytak el a fedélzetről a torpedó vető gépek.

Ha fogyóban van a torpedóvető raj, támadjunk bombázó rajjal. Szintén takarékos módban. Magányos célpontokat. Itt már könnyebb dolgunk lesz, mert már megritkult az ellenfél tábora, vagy, ha nem, akkor meg mindegy, mert úgyis vesztünk.

Ha van elegendő torpedó vető gépünk, térjünk vissza rá és újból támadjunk azzal

Rakétás raj gyakorlatilag nem is szükséges.

Rombolók.

Kaga hordozóval ne foglalkozzunk velük, legfeljebb ha közvetlenül veszélyezteti a hordozót. legfeljebb spot erejéig. Kevés HP-val rendelkezik és nehéz eltalálni.

Az elmúlt napokban teszteltem ezt a módszert és jelentősen hatékonyabbnak érzem, mint ahogyan korábban használtam.

Ne szégyelljünk bele tenni egy magas szintű, T10 kapitányt. Nálam is a Haku kapitánya képződik itt.

Modul és skill. Ezt javaslom használni.


A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, Acetil_coenzim_A, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 18 órája #59398 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Oh my god, ha neptune nem foglal annyit ellenséges capen ,hogy + pontunk legyen ,akkor bukó Xd








hm, sinop "szereti" az AP bombákat

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.285 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.