Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Hungarian English French German Italian Polish Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish

Jelenleg 112 vendég és 6 tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Német rombolók

Dühöngő 3 hete 5 napja #31067

• James Onedin
  • James Onedin profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 347
Szete58 beküldte:
Jaja, én sem nősültem volna meg, ha tudom, hogy azóta mennyi jobb nővel futok össze... :whistle:
Ezt azért otthon ne meséld el bátya..... :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Köszönetet mondtak: Szete58, Gneisenau67

Dühöngő 3 hete 5 napja #31069

• James Onedin
  • James Onedin profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
Imre777 beküldte:
Igen számomra elképesztő, azért vettem meg mert ebben az egyvalamiben különleges. Így pénz kidobás volt, meg elvesztegetett pár hét mire kiképeztem rá egy 18pontos kapitányt, ami mással nem kompatibilis.
Többet nem veszek prém hajót és Atagot sem vettem volna ha tudom hogy szaros 50 nyert csatával megszerezhetem hupikék törpikék színben, vagy Murmanskot ha tudom hogy nerfelik és még sorolhatnám.
Ha a Takao-ra gondolsz,az nem prém hajó nem tudsz vele legénységet fejleszteni,és a creditet sem úgy hozza.Viszont ez csak a személyes véleményem:Az Atago még most is az egyik legjobb prém hajó!!!A Scharnhorst viszont tényleg egy el baltázott valami....
Utolsó szerkesztés: 3 hete 5 napja Írta: James Onedin.
Köszönetet mondtak: vonKurz

Dühöngő 3 hete 5 napja #31070

• vcsaba1968
  • vcsaba1968 profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1125
Miért ne normális nö felfogja hogy hüséget esküdöt nem vakságot.

Köszönetet mondtak: Szete58, Gneisenau67

Dühöngő 3 hete 4 napja #31080

• Gneisenau67
  • Gneisenau67 profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
  • Köszönetek száma: 81
De képzeld csak el ezt fordítva, amikor a nő a szavunkon fog és egy, nálunk egy tizessel fiatalabb izmos, jóképű flamenco-táncossal kezd flörtölni. Aki mellesleg feketeöves aikido-harcos is :)

Dühöngő 3 hete 4 napja #31111

• Imre777
  • Imre777 profilkép
  • TÁVOL
  • Hajómester
  • Köszönetek száma: 83
Szete58 beküldte:
Jaja, én sem nősültem volna meg, ha tudom, hogy azóta mennyi jobb nővel futok össze... :whistle:

Válj el, ha találsz jobb nőt. De én nem tudom visszaváltani a szarrá vált prém hajókat.

Dühöngő 3 hete 4 napja #31118

• Szete58
  • Szete58 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 902
Imre777 beküldte:
Szete58 beküldte:

Válj el, ha találsz jobb nőt. De én nem tudom visszaváltani a szarrá vált prém hajókat.

No, akkor komolyan, mert úgy látom, a tréfát nem érted!

Sose találsz jobb nőt! Csak rosszabbat, még rosszabbat és még annál is rosszabbat... azt hiszed, h. jobb, pedig dehogy... sohasem felejted el életed első szerelmét...

...csak ne találkozz vele többet! :)

Nincsenek szar hajók... csak szar játékosok vannak, akik nem tudnak játszani, vagy nem tudnak változtatni a begyöpösödött játékstílusukon... én ebben a játékban - játék, kapisku? - szar/rossz hajóval még nem találkoztam... olyannal, amelyikkel nem tudtam játszani, vagy csak rosszul/szarul tudtam játszani, nos, azzal viszont nagyon sokszor!

Ha eleged van a prém hajókból, nos... visszaváltani tényleg nem tudod őket, eladni viszont igen.
„Elsüllyeszthetetlen, mint a Titanic!”

Dühöngő 3 hete 4 napja #31122

• Imre777
  • Imre777 profilkép
  • TÁVOL
  • Hajómester
  • Köszönetek száma: 83
Szete58 beküldte:
Imre777 beküldte:
Szete58 beküldte:

No, akkor komolyan, mert úgy látom, a tréfát nem érted!

Sose találsz jobb nőt! Csak rosszabbat, még rosszabbat és még annál is rosszabbat... azt hiszed, h. jobb, pedig dehogy... sohasem felejted el életed első szerelmét...

...csak ne találkozz vele többet! :)

Nincsenek szar hajók... csak szar játékosok vannak, akik nem tudnak játszani, vagy nem tudnak változtatni a begyöpösödött játékstílusukon... én ebben a játékban - játék, kapisku? - szar/rossz hajóval még nem találkoztam... olyannal, amelyikkel nem tudtam játszani, vagy csak rosszul/szarul tudtam játszani, nos, azzal viszont nagyon sokszor!

Ha eleged van a prém hajókból, nos... visszaváltani tényleg nem tudod őket, eladni viszont igen.

"Értem én a tréfát csak nem szeretem" (azt hiszem ez egy filmből van)
A nőkkel kapcsolatban igazad lehet (életem első szerelmével élek együtt 21 éve még mindig szerelemben és boldogságban, 2 tini gyermekkel)

Szar hajók márpedig vannak, ha egymáshoz viszonyítod őket, az egyiknek jobbak a paraméterei a másiknál. (term. ugyan az a tier lásd Izumo-Iowa, Des Moines-Zao stb..)
De én azért dühöngtem mert annál az állapotánál szarabb mint amiért fizettem. (igazi pénzel, ebből kevés van, eladni meg csak virtuális ezüstgurigáért tudom, amiből most 125.000.000 van, amit a "hajamra kenhetek")

Egyébként ez életem egyik legboldogabb napja és szeretet teljes ünnepeket mindenkinek !
,
Köszönetet mondtak: Szete58

Dühöngő 3 hete 1 napja #31270

• GaiusHun
  • GaiusHun profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 710
Érdekesek ezek a német rombolók, bár alsóbb tierben nem igazán lehet megtudni mire képesek, mert a csapat fele mindig német rombi :silly:

Eddig a top sebzésem talán 70-80K a német rombolókkal. Most 4. tierben tartok. Az tény, hogy hasonlóan agresszívnek kell lenni mint az amerikai-orosz rombolókkal. Ugyi 4.tierrig van orrtorpedó, ami élvezetessé teszi a dolgot, hiszen ettől egyből frászt kapnak a csatahajós játékosok :cheer:
Sajnos a hajó képességeit erősen befolyásolja a játékos, és nem kevésbé a csapat ostobasága.....

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Dühöngő 2 hete 5 napja #31490

• BigaC
  • BigaC profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 815
én is elkezdtem ezt az ágat, valóban nagyon vicces velük a játék.
de valószínű ahogy az orrtorpedók eltűnnek, hagyom őket, van elég romboló ág ami még nyitva van.

Dühöngő 2 hete 5 napja #31516

• Dewri
  • Dewri profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
  • Köszönetek száma: 70
BigaC beküldte:
én is elkezdtem ezt az ágat, valóban nagyon vicces velük a játék.
de valószínű ahogy az orrtorpedók eltűnnek, hagyom őket, van elég romboló ág ami még nyitva van.

Igen, a tier3 és tier4 nagyon nagy poén volt így orrtorpedókkal. Aztán meglett a tier5 és azóta töröltem is az egészet a francba...

A torpedók több mint egy percig töltenek, így közelharcra teljesen alkalmatlan, ráadásul még 4 km-ről is vidáman kiforogja egy csatahajó is őket... Az ágyúk 3,8 sec alatt töltenek, ez csodálatos, de 12,9 km a láthatóság, amikor lövök. Innentől pedig minden szétszed. Az ágyúk sebzése AP-val nevetséges, egy angol cirkálón 6-7 km-ről 220-400 körül sebeznek a salvók, ami ugye kb nulla... A HE szintén semmit nem ér, mert nem igazán gyújtogat, hiába lőttem, így szintén kuka. És a cirkáló nem 220-at lő vissza természetesen... 3 kört mentem, mindháromban bedaráltak (ebből az egyik botok ellen...), a hajó 9ezres nevetséges hp-ját se tudtam lesebezni.

Szóval ez nem nekem való, ide idegrendszer kell, nekem ehhez nincs... De a tier3 kis dögöt megtartottam, az nagyon bejött! :lol:

Dühöngő 2 hete 4 napja #31576

• GaiusHun
  • GaiusHun profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 710
Én most értem el a 5. tierbe. A sokat szidott T-22 beállt a kikötőbe, és megvallom őszintén kissé félve futottam neki, mert jót szinte semmit, negatív kritikát viszont annál többet halottam a hajóról.
Mindösszesen csak pár kört mentem eddig, de itt az első két kört fogom csatolni, ami úgy vélem, 5. tierben nagyon is jó eredmény ettől a sokat szidott hajótól. Egyértelműen amerikai-orosz dd stílus. Azaz kifejezetten agresszív játékosoknak való :evil: A harmadik kör már tier 7-ben ment :whistle: és a német hetes rombi nyírt ki, meg még vagy három másik hajó. A hetes német rombin már van szonár?

A T-22 megjelenése tényleg egy kicsit halászhajós, de nekem tetszik :lol: a wg-nek köszönhetően van rajta kapitányt fejlesztő festés.... mert ugyi, nehogy má nyerjek valami normálisat karácsonyi csomagban, ezt neked wg .. .I.

S ím, eljutottunk az első csatához, megvallom őszintén, kellemeset csalódtam, s szerintem az eredmények igazolják ezt.

A második körben kevesebb a sebzés, mert nagyon rámásztam az egyik csatahajóra....de így se volt rossz.

Köszönetet mondtak: BigaC

Dühöngő 1 hete 2 napja #32258

• ledgeri
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
/ <<Itt streamelném....

Dühöngő 1 hete 1 napja #32347

• Dewri
  • Dewri profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
  • Köszönetek száma: 70
ledgeri beküldte:
Csatahajósként nagyon tetszik az event, 4-5 romboló csatánként/oldalanként igen kellemes és még sokkal élvezhetőbbé teszi a csatahajózást, mint amilyen alapból...

Köszönetet mondtak: Justice

Dühöngő 1 hete 1 napja #32349

• Justice
  • Justice profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
  • Köszönetek száma: 77
Dewri beküldte:
ledgeri beküldte:
Csatahajósként nagyon tetszik az event, 4-5 romboló csatánként/oldalanként igen kellemes és még sokkal élvezhetőbbé teszi a csatahajózást, mint amilyen alapból...

Írok is a WGnek, hogy sokkal fokozottabb játékmenetet érhetnének el csapatonként 8-10 dd-vel, hiszen mindig több kisebb kísérőhajó volt egy kötelékben, mint ahány valóban nagy vas. :whistle: :evil:
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások