Japán rombolók

Több
7 éve 3 hónapja #34056 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Álca nincs fent,mert mivel szinte folyamatosan tud lőni és abban van az erőssége , így szerintem nincs értelme, a lőtávnövelő van fent rajta , a HE átütésnövelővel és még majd a manuális légvédelem lesz. A légvédelme brutális , most 79 a légvédelmi értéke és tényleg jó , nem tartja felettem egyik cv sem a vadászokat , mert hullanak szépen .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #34077 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Japán rombolók

DragonZ írta: Álca nincs fent,mert mivel szinte folyamatosan tud lőni és abban van az erőssége , így szerintem nincs értelme, a lőtávnövelő van fent rajta , a HE átütésnövelővel és még majd a manuális légvédelem lesz. A légvédelme brutális , most 79 a légvédelmi értéke és tényleg jó , nem tartja felettem egyik cv sem a vadászokat , mert hullanak szépen .


Pont ezért fontos..mivel folyamatosan tud lőni, ha fent van a conc exp. 8,9 km-ről spotolják ha lő. létfontosságú ez a skill..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #34092 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
én a HE erősítőt inkább kihagyom, sajna a legjobb kapitányomon sincs 19 pont, nemhogy még Akizukin...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #34303 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Mentem 2 kört Aki-val. Első körben stock hiryuu a mellettem úszó akizukira dobott minden repcsit, amivel rendelkezett, 24 repcsi pipa, csak a végén azt láttam, hogy az oldalába HE-vel löttem AP helyett, crap... Aztán meg azt látom, hogy a torpedó jelző nem a dd torpedóit, hanem a cv-ét jelzi, 2 eltalált, túléltem, de bombázó elkapott...



Saipant az elején lőtték ki



Sokáig fog tartani pontot gyűjteni, de gondolkodok ,hogy 3-as sorból az aa-t erősítőt rakjam-e fel, vagy a HE pennövelőt, vagy a manual aa-t majd.

És csak akizuki



Top1? :woohoo:
2/3 :whistle:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #34307 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Grievous írta: Sokáig fog tartani pontot gyűjteni, de gondolkodok ,hogy 3-as sorból az aa-t erősítőt rakjam-e fel, vagy a HE pennövelőt, vagy a manual aa-t majd.

:

Ahogy a képen is látszik, rengeteg a pattanód :ohmy: , uh továbbra is majd a HE átütés növelőt ajánlom.
DDd nem AA platform, a repcsiket amugy sem fizetik, szóval semmiképp nem az AA skillek kellenek rá :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #34310 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
lőttem HE-t és AP-t is mindenre ami élt és mozgott, ilt piros volt a neve :D
Tudtam lőni jó pár dolgot, Ocean 3 base ugye, északi oldalról mentem B-re

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.273 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.