Brit cirkálók

Több
7 éve 5 hónapja #30470 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Ezekkel a cirkálókkal hogyan kell játszani ?

BB ellen esélytelen, mert pattog róla, romboló se nagyon veszi fel mindig az AP lőszert ... ezek ilyen nagyra nőtt rombolók ? :blink:

tier 8-9-10 - ben mit csinálnak a 15 km - es lőtávval ? :huh:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #30473 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

Sith7 írta: Ezekkel a cirkálókkal hogyan kell játszani ?

BB ellen esélytelen, mert pattog róla, romboló se nagyon veszi fel mindig az AP lőszert ... ezek ilyen nagyra nőtt rombolók ? :blink:

tier 8-9-10 - ben mit csinálnak a 15 km - es lőtávval ? :huh:

Én még csak ellenfélként láttam őket,de jó kezekben brutális munkát végeznek.Füstölés közben képesek bárkit,és bármit le amortizálni....Lehet hogy csak bug volt,de pár napja egy kisebb cirkáló 5-6-re tőlem el tűnt...A Japán ddk-nek nincs ilyen álcája...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #30474 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Füstből apránként leépíteni a BB-ket, cirkálókkal meg rombolókkal eddig nem volt igazán problémám, 8-ok között még egész jól elmegy, Edinburgh-el mióta megvan csak szívok magasabb tierben.
Kell hozzá a csapatmunka szerintem, ha van még valaki, aki lefoglalja a BB-t, akkor lehet vele dolgozni.
Vagy egyedül a könnyebb egységek ellen.
Fiji nagyon bejött, de az Edinburgh... még tanulnom kell, meg a MM se annyira szereti a hajómat, pedig már mindent megvettem rá, még az álcát is :angry:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #30482 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

Sith7 írta: Ezekkel a cirkálókkal hogyan kell játszani ?

BB ellen esélytelen, mert pattog róla, romboló se nagyon veszi fel mindig az AP lőszert ... ezek ilyen nagyra nőtt rombolók ? :blink:

tier 8-9-10 - ben mit csinálnak a 15 km - es lőtávval ? :huh:


9-10-ben jellemzően lehet feltenni +16% lőtávot, de pont a britekre nemtom hogy kell-e.

egyrészt magas ívben lőnek, esélyes, hogy 15km-ről már elugrik előle egy Yamato is :)
másrészt a Minotaurusz köd nélkül is 8.8km-s spot távját belekalkuláltad ? :)
meg a minden irányban remekül lövöldözhető torpedókat ? de csapatmunka kell a ködhöz is, 9-10km-ről lehet már gyalázatos munkát csinálni ezekkel, múltkor a Yamatomon is 3-4 másodpercenként ugrott le a 2000 hp... egy gond van vele, valakinek spotolnia kell a célokat, meg 6km-ről van már sonar a németeken, az orosz/amin meg 10-12km-s radar...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #30483 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
igen így elmondva jó, meg egyszerűnek tűnik, de engem a füstből is kiszednek, pedig nem is lövök ...

vagy repülő van, vagy romboló a közelben

fordított esetben meg megyek a füst fele, jönnek a lövések és nem látok semmit még 5 km - ről sem, csak a közeledő torpedókat ...

na mindegy, ma még adok neki még egy esélyt ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #30485 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

Sith7 írta: igen így elmondva jó, meg egyszerűnek tűnik, de engem a füstből is kiszednek, pedig nem is lövök ...

vagy repülő van, vagy romboló a közelben

fordított esetben meg megyek a füst fele, jönnek a lövések és nem látok semmit még 5 km - ről sem, csak a közeledő torpedókat ...

na mindegy, ma még adok neki még egy esélyt ...


szívesen elmondom neked a tutit, csak arra megkérlek ha véletlen összefutunk egy csatában, sose kérd rajtam számon :D

Leandernél járok, és igy, 10km+ spot távval, brutális. láttam már egypár minotauruszt néha bejön nekik, sokkal tobbszor nem :)

wows-numbers.com/ship/4179539920,Minotaur/ ha megnézed, akkor leggyengébb win rate-l szerepel. egy nagyon egyedi kis hajó, nagyon jót lehet vele menni ha van csapat, van térkép, es van megfelelő ellenfél hozzá.
tegnap Hindenburggal sonarral le akartam rohanni egyet, 8km-ig jutottam, lelőtt rólam amit lelőtt, bejutottam simán a többiek elől takarásba, és kiderült, oldalt tőlem 10km-l van egy Takao, akit nem foglalkoztat a saját csapatom, hanem büntetlenül sorozhat oldalról... ha nincs az a Takao, akkor rövid úton kivégzem. így meg kellett fordulnom, és jégesőben megpróbálni visszamenni, nyilván nem sikerult :)

valószinuleg a cirkálok kozul a legnehezebb mufaj, egy Zao, vagy akár egy Hindenburg is sokkal egyenletesebb teljesítményt tud nyújtani, sokkal kevésbé van ráutalva a csapatra. ha tudsz játszani veluk akkor tudsz, ha nem, akkor nem. az angolokhoz ezen fellul szerencse is kell :)

nagyon komoly potenciált látok bennuk, de nagyon igényesek a kapitányra, és igényesek a csapatra is...

pl multkor atagoval voltam, 3-n mentunk egy fele, a minotaurusz ellote a kodot, en meg egy mogamival egyutt bealtam melle hogy majd potyazunk. 3 hajo a pici kodben, pillanatok alatt kilotek mindharmunkat :) de ertelemszeruen ha akkor nem potyazunk, hanem spotolunk neki, - és mellesleg xarrálovetjuk magunkat a kedvéért, akkor tudott volna komolyat aratni...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja vonKurz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.249 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.