Német cirkálók

Több
5 éve 2 hónapja #57909 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Meglepően jó a légvédelme :woohoo: a 25 gépből egy rakétás tudott sebzést okozni :P




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58081 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Jó kis hajó ez ;)







Aztán 2 tierrel feljebb :)


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #58972 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Nekem nem sikerült szoros barátságot kötnöm a Roon-nal. Igaz, az utolsó csata nem volt olyan rossz, de jó sem lett.


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #58978 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Én roont nem kedveltem eleinte, de ez a toronycsere elég sokat dobott rajta, csak kár, hogy elől 1 tornya van, néha zavaró.. Xd (az, hogy 1-1 torpedóindító állása van a,z más kérdés, ha 6km-en belülre kell menni bb-nek ,vagy ca-nak, akkor valami gáz van, vagy rush tactics lvl100 :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete #58979 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Német cirkálók

Grievous írta: Én roont nem kedveltem eleinte, de ez a toronycsere elég sokat dobott rajta, csak kár, hogy elől 1 tornya van, néha zavaró.. Xd (az, hogy 1-1 torpedóindító állása van a,z más kérdés, ha 6km-en belülre kell menni bb-nek ,vagy ca-nak, akkor valami gáz van, vagy rush tactics lvl100 :silly:


Sok hajót torpedókkal én sem sűlyesztettem el, az már biztos. Az AP-ja viszont finom. Veri a citeket mindebe. Veszek már valami fülest, hogy lehessen értelmesen szakaszozni, aztán hátha sikerül valakivel mennek, aki jobban konyít ehhez a hajóhoz (is) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hete - 5 éve 1 hete #59026 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Igen leramoltam a Conquerort de előtte kapott két torpot ;) Csak mivel előtte a hordozó rám dobta a szeretet csomagjait így süllyedtem és égtem is ami el is vitt volna búvárkodni :whistle: ez volt a jobb döntés ;) A defAA nélkül is leszedett ennyi gépet és nincs légvédelemre húzva :silly:


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hete Jaszon által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.317 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.