Brit csatahajók

Több
6 éve 10 hónapja #39521 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Kíváncsian várom őket! Készülök a free xp-vel, és a 15 pontos warspite kapitányommal. :D Ami a posztolt hajókat illeti, ha nem butítják a 7-est le valamiben, akkor elég dúrva lesz, mert a george-nak nagyon jó volt a páncélzata. A Nelson szerintem meg valami bűn ronda, és nem is túl effektív szerintem az így elhelyezett három torony. Még az izumo is jobb ebből a szempontból szerintem, mert legalább a menekülésnél hasznos volt a hátra néző hármas torony.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 10 hónapja #39534 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

tyer82 írta: Csak a IX-es és X-es tervhajó, a másik kettő valós :)

A Liont elkezdték épiteniigy nem csak terv volt mivel a háború végetért leállitották az épitést.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39535 Írta: kepernyos
kepernyos válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Vajon melyik lesz a 8-as? A KGV csak 7-esként van jelölve, a Nelson mellett pedig nincs is szám. Az a gyanúm, hogy a WG-nél erősen vakargatják a fejüket, hogy hova rakják ezeket a hajókat. A gond az, hogy KGV 355 mm-es lövegei elég gyengék a 8-as mezőnyben, de történelmileg a Nelson ágyúi sem bizonyultak valami jónak, ráadásul az más területeken (sebesség, páncél) is lemaradásban van.

A Conqueror is érdekesnek tűnik, úgy látszik, hogy a Kurfürst-höz hasonlóan itt is egy papírhajót vettek alapul, és a tervezettnél nagyobb tűzerejű lövegeket szereltek fel rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39537 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

kepernyos írta: Vajon melyik lesz a 8-as? A KGV csak 7-esként van jelölve, a Nelson mellett pedig nincs is szám. Az a gyanúm, hogy a WG-nél erősen vakargatják a fejüket, hogy hova rakják ezeket a hajókat. A gond az, hogy KGV 355 mm-es lövegei elég gyengék a 8-as mezőnyben, de történelmileg a Nelson ágyúi sem bizonyultak valami jónak, ráadásul az más területeken (sebesség, páncél) is lemaradásban van.


A Royal Navy tudtommal a fegyverkezési verseny miatt egy évvel előbb állította hadrendbe a legtöbb ilyen 355mm-es löveggel felszerelt hajóját. Amik elvileg 406mm-es ágyúkat kaptak volna.

Szerintem ezeket a paramétereket kompenzálják a töltési idő csökkentésével. Amolyan Graf Spee effektus lesz valószínű.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39538 Írta: LAC1902
LAC1902 válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Sok választásuk nem maradt, az HMS Vanguard-nak kell lennie így a T8-nak. Gondolom a 381mm-es lövegek miatt nem fért be a T9-be.
Érdekes, én a Nelson/Rodney-t vártam T7-be, passzoltak volna a Colorado vonalához és a KGV osztályt a T8-ba, valami növelt átütő képességű lövegekkel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39539 Írta: kepernyos
kepernyos válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

LAC1902 írta: Érdekes, én a Nelson/Rodney-t vártam T7-be, passzoltak volna a Colorado vonalához és a KGV osztályt a T8-ba, valami növelt átütő képességű lövegekkel.


Igen, így lenne logikus szerintem is. A Vanguard pedig 8-as prémium lehetne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.365 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.